Manyaklarla yaşıyoruz
Murat Yıldırım

Manyaklarla yaşıyoruz

Bu içerik 68 kez okundu.
Reklam

Manyaklarla yaşıyoruz

 

 

MURAT YILDIRIM

Zaten bin bir sıkıntıyla yaşadığımız bu hayatta içimizde bir de manyakların olduğunu bilmek ve onlarla birlikte yaşamak zorunda olduğumuzu kabul etmek zorunda kalmak gerçekten acı bir durum. Daha dün bir baba (!), karısından intikam almak için iki oğlunu öldürüp birini yaraladı. Oysa bu adamda şiddet eğilimi olduğu, sürekli dayak attığı karısı tarafından gerekli mercilere iletilmiş ancak adam serbest bırakılmıştı. Serbest kalanların, serbest kalır kalmaz aynı suça yönelmeleri hatta daha fazlasını yapmaları artık kanıtlanmış bir şey.

Bir başka manyak arabasını sokaktaki köpeklerin üzerine sürüp, birini ezip kendince keyifli bir gün geçirdi. Yakalandığında sanki kaza olmuş gibi “Çok pişmanım” falan dedi. Sanırım o da serbest bırakıldı. Her gün sosyal medyada hayvanlara yönelik yapılan şiddet görüntülerini görüyoruz. Kiminin bacağı koparılmış, kiminin gözü oyulmuş, kiminin kuyruğu kesilmiş vs. vs. İşte bu manyaklar da bizimle birlikte yaşıyor.

Sırf kıyafetinden hoşlanmadı ya da kendi ölçütlerine göre açık bulduğu için kadınları, kızları döven manyaklar da var. İşte onlar da aramızda yaşıyor.

Tecavüzcüler, hırsızlar, bağımlılar, sapıklar, hepsiyle bir arada yaşıyoruz. Hepsi pimi çekilmiş bomba gibi. Ne zaman nerde kendilerini patlatacaklarının garantisi yok. Ve çoğunun cezalandırılmasında yasalar belki yetersiz kalıyor, cezalar belki caydırıcı değil. Anayasa değişikliklerinde en azından böylesi manyaklar için uygulanacak cezaların artırılması daha yerinde olacaktır diye düşünüyorum.

Umarım bir gün o da olur.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Renkli Çoraplar lösemi hastası çocukları unutmadı
Renkli Çoraplar lösemi hastası çocukları unutmadı
Eşinin mezarına giderken  asansör halatı koptu öldü
Eşinin mezarına giderken asansör halatı koptu öldü