banner6

BAŞKAN ÇELİKCAN’DAN KUTLU DOĞUM MESAJI

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Kutlu Doğum Haftası’nın amacının insanlar arasında sevgi, barış ve hoşgörü ortamının yaygınlaşmasını sağlamak olduğunu belirterek; ‘Kutlu Doğum Haftası’nı kutlamaktaki gayemiz Yüce Peygamberimiz Hz.Muhammed (sav) getirdiği eşsiz elmas kıymetindeki değerleri, evrensel iyilik ölçülerini tüm insanlığa sunmak; barış, hoşgörü ve kardeşlik ortamı meydana getirmektir.’dedi.

BAŞKAN ÇELİKCAN’DAN KUTLU DOĞUM MESAJI

ADANA (İLKHABER) Âlemlere rahmet ve insanlığa örnek olarak gönderilen Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (sav)’in tüm insanlığa örnek bir şahsiyet olduğunu belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ‘Karanlık içerisinde aydınlık, yalan içinde gerçek, yoklukta varlık, zulmet içerisinde umut görebilen ve İslam’ı en güzel şekilde yaşayıp-yaşatan mübarek bir insandır. Nitekim O (sav) gerek ferdi, ailevi ve sosyal hayatı, gerekse söz ve açıklamaları ile insanlığa kıyamete kadar kalıcı bir rehberlik ve örneklik sunmuştur. O’nun sünneti, sadece müslümanlar için değil, bütün insanlığın mutluluğuna ve kurtuluşuna ışık tutabilecek kadar parlaktır.
Bu vesile ile tüm insanlığa örnek olarak gönderilen Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (sav)’in daha iyi anlaşılabilmesi ve insanlığa sunduğu değerlerin yaşanabilmesi ve yaşatılabilmesi için tüm vatandaşlarımızın Kutlu Doğum Haftasını içtenlikle kutluyorum.’ diyerek Kutlu Doğum Haftası etkinliklerinin birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine faydalı olması temennisinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2014, 12:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER