banner6

Bir yastıkta kocasınlar

Orman Yüksek Mühendisi Cumhur Başkan ile Veteriner Hekim İş insanı Berrin Özen Sarıçam Belediyesi Evlendirme Dairesi’nde düzenlenen nikah töreni ile dünya evine girdi.

Bir yastıkta kocasınlar

Serhat ŞANLIADANA (İLKHABER) - Gazeteci İsmail Başkan’ın oğlu, Orman Yüksek Mühendisi Cumhur Başkan Veteriner Hekim İş insanı Berrin Özen ile evlendi. Genç çiftin düğün törenleri Sarıçam Belediyesi Evlendirme Dairesi’nde yapıldı.

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’ın kıydığı nikahta şahitliklerini ise CHP Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin ile MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz yaptı.

İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul’da iş hayatına atılan Cumhur Başkan, Veteriner Hekim Berrin Özen ile Adana’da dünya evine girdi. Sarıçam Belediyesi Evlendirme memurluğundaki nikâhı Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ kıyarken, nikâh şahitliklerini ise CHP Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin ile MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz yaptı.

Nikâha CHP geçmiş dönem Milletvekilleri İbrahim Özdiş, Turgay Develi, gazeteciler ile çok sayıda davetli katıldı. Pandemi salgını nedeniyle Başkan çifti düğün yapmadı. Damat Cumhur Başkan’ın davul-zurna eşliğinde oynadığı harmandalı da büyük beğeni topladı.

Gazeteci İsmail Başkan davetlilere katılımları için teşekkür ederek, “Bugün bir yuva daha kurmanın, oğlum Cumhur’un dünya evine girmesinin mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Ömür boyu mutlu olsunlar. Malum. Tüm dünyayı etkisi altına alan korona (Covid-19) pandemi riski halen devam ediyor. O nedenle düğün yapma şansımız olmadı. Sonuçta risk büyük.. Önemli olan sağlık ve bu çerçevede Sarıçam Belediyesi Evlendirme Dairesi’nde sosyal mesafe, maske ve hijyen kuralları çerçevesinde nikah merasimi düzenledik. Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayarak gelen eş, dost ve akrabalarıma teşekkür ediyorum.” dedi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER