banner6

M1 Adana AVM’de açık havada sinema keyfi

Adanalılar hafta sonu yıldızların altında Organize İşler Sazan Sarmalı ve Görümce filmlerini izledi

M1 Adana AVM’de açık havada sinema keyfi

ADANA(İLKHABER)-M1 Adana AVM ücretsiz açık hava sineması geleneğini bu yıl da en güzel filmlerle sürdürüyor. Adanalılar yıldızların altında M1 Adana’da açık hava sineması izliyor.

Geleneksel açık hava sineması geçtiğimiz yıllardan bu güne düzenli olarak devam ediyor. Geçtiğimiz hafta “Aykut Enişte” ve Bayi Toplantısını” açık hava sahnesinde seyirciler ile buluşturan M1 Adana Cuma ve cumartesi gecesi bu kez Organize İşler Sarmalı ve Görümce filmlerini perdeye yansıttı.

Açık Hava Sinema etkinliğinde Adanalılar keyifli anlar yaşıyor. Her hafta düzenli olarak M1 Adana AVM Sahne’de gerçekleşen gösterimler, Adanalı sinemaseverlerin yoğun ilgisiyle karşılanıyor.

Organize İşler Sazan Sarmalı Filmi Hakkında;
 

Yılmaz Erdoğan yönetmenliğinde, Organize İşler Sazan Sarmalı, Asım Noyan ve çetesinin maceralarını konu ediyor. İstanbul’da organize işler tam gaz devam etmektedir. Asım Noyan, yıllardır söylediği yalanlar ve çevirdiği oyunlarla insanları dolandırmaktadır. Kimsenin yakalamayı başaramadığı Asım Noyan ve çetesi, bu kez de “sazan sarmalı” olarak adlandırdıkları bir üç kağıda bulaşır. Dolandırıcılar kralının biricik kızı Nazlı dolandırılınca, Asım Noyan ve ekibi hemen harekete geçer. Nazlı, her ne kadar babasını organize işlerden vazgeçirmeye çalışsa da, kendisini birden sazan sarmalının içerisinde bulur.
Organize İşler filminin devam halkası olan yapımın senaryosu ve yönetmenliği Yılmaz Erdoğan'a ait. Filmin oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Mahir İpek, Ekin Türkmen, Atakan Çelik ve Safa Sarı gibi isimler yer alıyor.

Bir Sonraki Gösterimler:

09 Ekim - Hedefim Sensin Saat: 20.00

10 Ekim - Yol Arkadaşım-2 Saat: 20.00

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER