banner6

Seyhan’da karnaval heyecanı

"Portakal Çiçeği Karavanalı" etkinlikleri kapsamında SEYMER öğrencileri ve öğretmenleri tarafından "SEYMER Gençlik Aktivitesi" düzenlendi. Seyhan Belediyesi Kültür Merkezi önünde düzenlenen etkinliğe festivalin fikir babası ve aynı zamanda Toyoto CEO'su Ali Haydar Bozkurt ile birlikte Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar da katıldı.

Seyhan’da karnaval heyecanı

 

 

 

ADANA(İLKHABER) - 

KARALAR'A DESTEĞİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR

Karnavalın önemine vurgu yapan Toyota CEO'su Ali Haydar Bozkurt, en büyük desteği Seyhan Belediyesi ve Başkan Zeydan Karalar'dan gördüklerini söyledi. Bozkurt, "Başkanımızın performanısını İstanbul'dan takip ediyoruz. Performansıyla güzel hizmetler yapacağnı düşünüyoruz. Çalışkanılığı ile hep ön planda olan bir insan. Ayağının tozuyla bize, karnavala en büyük desteği verdi. Bu bağlamda kendisine taşekkür ederim" ifadelerini kullandı.  

 

KARALAR, ADANALILARI KARNAVAL KORTEJİNE DAVET ETTİ

Bugün saat 17:00'de düzenlenecek karnaval kortejine tüm Adanalıları davet eden Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar turizmin önemine vurgu yaparak Adana'ya önümüzdeki dönem 1 milyon 500 bin turist gelmesini hedeflediklerini söyledi. Karalar," Ben portakal bahçesi içerisinde doğmuş bir kardeşinizim. Bu karnaval Adana için gerçekten çok önemli. Adana her mevsimiyle güzel, insanı ile güzel bir kent. Biz bu festivallere destek sağlar isek kentin potansiyelini harekete geçirebilir ve Adana'ya gelen turist sayısını arttırırız. İstihdama önemli katkı sağlamış oluruz. Bu anlamda tüm Adanalıları karnavala destek verme çağırıyorum. Cumartesi günü saat 17:00'de karnaval korteji var. Gazipaşa bulvarındaki başlangıç noktasında buluşalım" şeklinde konuştu.

 

Konuşmaların ardından Karalar ve Bozkurt birlikte portakal suyu içti.

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2014, 17:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER