banner6

Bayan Çağlayan, Adana'da partili kadınlarla buluştu

Ekonomi Bakanı Zafer Çağayan'ın eşi Songül Çağlayan, Çukurova Kadın Derneği (ÇUKADER) tarafından düzenlenen, kadınlar toplantısına katıldı.

Bayan Çağlayan, Adana'da  partili kadınlarla buluştu
Bayan Çağlayan, Adana'da

partili kadınlarla buluştu

ADANA(İLKHABER) -  Ekonomi Bakanı Zafer Çağayan'ın eşi Songül Çağlayan, Çukurova  Kadın Derneği (ÇUKADER) tarafından düzenlenen, kadınlar toplantısına katıldı.

Göl kenarındaki bir restorantta düzenlenen toplantıya, Sosyal Politikalar İl Müdürü İpek Kobaner, Adana Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Nurdan Kama, ÇUKADER Başkanı Fatma Ülgen, Şehit Aileleri Derneği Başkanı Emine Kunt, AK Parti Çukurova Kadın Kolları Başkanı Aslı Çelik ve çok sayıda davetli katıldı.

ÇUKADER Başkanı Fatma Ülgen burada yaptığı selamlama konuşmasında, davetlilerin anneler gününü kutladı. Çocuğunun anneler gününde kendisine hediye ettiği şiiri okurken misafirleri duygulandıran Başkan Ülgen, bir anne olarak en büyük dileğinin topluma iyi evlatlar yetiştirmek olduğunu söyledi.

Adana Kebabı'nın ikram edildiği toplantıda, Bakan eşi Songül Çağlayan, kebaba hayran kaldığını söyleyerek  toplantıyı tertipleyenlere teşekkür etti.  Konuşma ve yemeğin ardından davetlilere günün anısına  hediye dağıtıldı.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42