banner6

Büyük usta mutlu ayrıldı

Ak Parti Adana İl Başkanı Yağcı, Başbakan'ın Adana'ya gerçekleştirdiği ziyareti değerlendirdi

Büyük usta mutlu ayrıldı

Büyük usta mutlu ayrıldı


 

ADANA(İLKHABER) - Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adana İl Başkanı Ziyaeddin Yağcı, Kongre Hazırlık Komitesi ile yaptığı toplantıda, 5 Mayıs’ta yapılan kongre ve TOKİ Hastanesi önünde gerçekleşen Toplu Açılış Töreni için Teşkilatlara ve Adanalılara teşekkür etti.

AK Parti İl Başkanı Ziyaeddin Yağcı toplantıda yaptığı konuşmada, AK Parti Adana 4. Olağan İl Kongresinin hazırlanmasında, salonun düzenlenmesinde ve kongreye katılım sağlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederek şunları söyledi:

 “Cumartesi günü Yüreğir Serinevler Kapalı Spor Salonu’nda 10 binlerin katıldığı, coşku dolu bir kongre yaparken, TOKİ Hastanesi önünde ise toplu açılışlar gerçekleştirdik. Kongremizin hazırlıkları sırasında emeği geçen Milletvekillerimize, Belediye Başkanlarımıza, İlçe Başkanlarımıza, Kadın Kollarımıza, Gençlik Kollarımıza, İl Genel ve Belediye Meclis üyelerimize, Mahalle Temsilcilerimize kısacası tüm Teşkilatlarımıza çok teşekkür ediyorum.

Ayrıca, kongre öncesinde ve sonrasında haber bültenlerinde bize geniş yer ayıran ve kongremizi Adanalılara duyuran çok değerli basın mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Yine kongremizin ve toplu açılış töreninin güvenli bir şekilde yapılması için gereken tedbirleri alan emniyet teşkilatımıza teşekkür ediyorum.

Ve en önemlisi, gösterdikleri ev sahipliğinden ötürü kadirşinas Adanalılara çok ama çok teşekkür ediyorum. Çünkü halkımız kendisine hizmet edeni baş tacı eder ve kadir kıymet bilir. İşte Adanalılarda her türlü fedakarlığı gösterip, ‘Büyük Usta'Recep Tayyip Erdoğan'ı samimiyetle bağırlarına basmıştır. Bunun sonucu olarak Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Adana’dan mutlu ayrılmıştır ve bu mutluluğunu bizzat dile getirmiştir.

Adana’da, bir kez daha birlikteliğin ve birlikte çalışma azminin bir örneği sergilenmiştir.

Biz tüm AK Parti Teşkilatları olarak hep birlikte el ele vererek gece gündüz demeden çalışıyoruz. İnşallah AK Parti olarak yaklaşan Yerel Seçimlerden Adana'da ki en başarılı sonucu alarak, yüzümüzün akıyla çıkacağız.

İstikrar Sürsün Adana Büyüsün mantığıyla 9 yıldır kesintisiz devam eden istikrarın, kesintiye uğramaması için, Halk adına yapılan hizmetlerin devamı için, çocuklarımız için, yarınlarımız için, Adalet ve Kalkınmanın tesisine devam edebilmek için AK Parti olarak çalışmaya mücadele etmeye devam edeceğiz.

AK Parti Adana İl Teşkilatı adına bir kez daha Değerli Adanalılara şükranlarımı sunuyor, özellikle basınımıza ve emniyet teşkilatımıza katkılarından dolayı tekrar tekrar teşekkür ediyor, selam, sevgi ve saygılarımızı sunuyorum.”

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42