banner6

Çukurova CHP görev bölümü yaptı

İlçe Yönetim Kurulu olağanüstü kongre sonrası ilk toplantısını yaptı

Çukurova CHP görev bölümü yaptı
İlçe Yönetim Kurulu olağanüstü kongre sonrası ilk toplantısını yaptı

 

Çukurova CHP görev bölümü yaptı


ADANA (İLKHABER)-Cumhuriyet Halk Partisi'nin 5 Mayıs'ta yapılan 2.olağanüstü genel kurulunda seçilen Çukurova İlçe Yönetim Kurulu ilk toplantısını yaparak görev bölümünü gerçekleştirdi.

 

CHP Çukurova İlçe Başkanı Mehmet Çelebi'nin başkanlığında yapılan ilk toplantıya asil ve yedek yönetim kurulu üyeler katıldı. Yapılan görev bölümü sonucunda, İlçe Sekreterliğine Beytullah Soylu, İlçe Saymanlığına Hamdi Şevik, İlçe Eğitim Sekreterliğine Bülent  Aktay, Kitle Örgütlerinden sorumlu Başkan yardımcılığına Hıdır Canoğlu, Kadın ve Kadın Kollarından sorumlu Başkan Yardımcılığına Fulya Askeri, Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcılığına Süheyla Eseryel,  Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcılığına Hüseyin Üstün, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığına Hicabi Harman, Gençlik ve Gençlikten sorumlu Başkan Yardımcılığına Çağrı Çetiner getirildi.

CHP Çukurova İlçe Başkanı Mehmet Çelebi, kongre sürecinin geride kaldığını, her zamankinden fazla birlik ve beraberliğe ihtiyaç olduğunu söyledi. Çelebi, "Şimdi hedefimiz, CHP'yi iktidara taşımaktır. Bunun için var gücümüzle, gece-gündüz demeden çalışacağız" dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER