banner6

Herkesi kucaklayacağız

MHP Adana İl Başkanı İzgioğlu, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, büyük hedeflere ulaşacakları iddiasında bulundu

Herkesi kucaklayacağız
Herkesi kucaklayacağız

 

 

ADANA(İLKHABER) – Geçtiğimiz günlerde yapılan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana 10. İl Olağan Kongresi’nde delegelerin büyük desteğini alarak İl Başkanı seçilen Mustafa İzgioğlu, ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirirken İl Divan Kurulu Üyeleri de belirlendi.

İLK TOPLANTI

MHP’nin en önemli kalelerinden biri olan Adana’da İl Başkanlığı görevini devralan Mustafa İzgioğlu, il yönetim kurulu üyeleriyle tanışma toplantısı düzenledi. İzgioğlu, bütün üyelerle tek tek tokalaştı,  yeni dönemin hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

KENT VE ÜLKE SORUNLARI

Toplantıda Türkiye’nin ve Adana’nın içinde bulunduğu sorunlara da değinen İzgioğlu, “Gerek kentimizde gerekse ülke genelinde sosyal, kültürel, ekonomik, eğitim, güvenlik gibi bir çok alanda ciddi sorunlar artarak devam etmektedir. En önemlisi de çevremizdeki gelişmelerden kaynaklı olarak Türkiye’nin bir ateş çemberinin içine atılmak istenmesidir. İşte böylesine sıkıntılı bir süreçte vatanına, milletine sevdalı Türk milliyetçilerinin, dolayısıyla Milliyetçi Hareket’in daha da güçlenmesi lazımdır. Çünkü MHP’nin var olma meselesi Türkiye’nin var olma meselesidir.” dedi.

BİR ÇIĞ GİBİ BÜYÜYECEĞİZ

İzgioğlu şöyle devam etti:

“Hiç kimseyi ötekileştirmeden, herkesi kucaklayacağız. Her gönüle girip kendimizi anlatacağız. Adana’da bir çığ gibi büyüyeceğiz. Erken yada zamanında yapılacak seçimlerde en iyi sonucu alacağız. MHP’nin başarılı belediyecilik örneklerini Adana’da taçlandıracağız. Çukurova’nın bereketli topraklarında fakirliği, Türk sanayisine yön veren Adana’da işsizliği tarihe gömeceğiz. Cinnetle, gaspla, kapkaçla anılan değil; eğitimde, kültürde, ekonomide öncü ve mutlu bir Adana inşa etmek istiyoruz. İnanarak geldik bu günlere ve inanarak yürüyoruz. Yolumuz ve bahtımız açık olsun!”

MHP Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu’nun bu konuşması yönetim kurulu üyelerinin heyecanlı ve coşkulu alkışlarıyla desteklendi.

DİVAN KURULU BELİRLENDİ

Bu arada yeni İl Divan Kurulu Üyeleri de belirlendi. İl Sekreterliği görevine Hüseyin Kanat, İl Muhasipliğine ise Burkay Dikici getirildi. İl Başkan Yardımcıları ise şu isimlerden oluştu: Bünyamin Kaya, Hamit Yılmaz, Ayhan Bulan, Sami Baysal, Murat Çardak, Elif Kılıçarslan, Mustafa Karabörklü, Taylan Atar ve Zeki Üzümcü. İl Disiplin Kurulu Başkanlığı görevini ise Oğuz Memiş üstlendi.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER