banner6

İzgioğlu ilçelerde

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, teşkilat ziyaretleri kapsamında Tufanbeyli, Saimbeyli, Feke ve Kozan ilçe başkanlıklarını ziyaret ederken, erken bir seçime hazırlıklı olunması gerektiğini söyledi.

İzgioğlu ilçelerde
İzgioğlu ilçelerde

 

  ADANA (İHA) - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, teşkilat ziyaretleri kapsamında Tufanbeyli, Saimbeyli, Feke ve Kozan ilçe başkanlıklarını ziyaret ederken, erken bir seçime hazırlıklı olunması gerektiğini söyledi. 

  25 Nisan'da mazbatasını alarak göreve başlayan İzgioğlu, bir aydır devam eden tebriklerin ardından teşkilat ziyaretlerine başladı.

  Merkez dışındaki ilçe gezilerinin ilkini Tufanbeyli'den başlatan İzgioğlu, burada İlçe Başkanı Kubilay Gönen ve yönetim kurulu üyelerince karşılandı.  İzgioğlu, burada bir süre görüştükten sonra Saimbeyli ilçesine geçti.

  Saimbeyli İlçe Başkanı Halim Söylemez ile yönetimini ziyaret eden İzgioğlu'nun üçüncü durağı Feke oldu. Feke İlçe Başkanı Muhammed Yazan ve partililerce karşılanan İzgioğlu, Feke Belediyesi'ni de ziyaret ederek Belediye Başkanlığına vekalet eden Osman Altınok'la bir süre görüştü. MHP Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu ve heyet, Kozan'da İlçe Başkanı Ender Çulhacı ve partililerle buluştu.

  Erken yapılması düşünülen bir seçim takvimine işaret eden İzgioğlu, teşkilatların hazırlıklı olmasını istedi ve "2013'de yapılması düşünülen bu seçim Türkiye'nin kader seçimidir. Türk milleti için olmak yada olmamak meselesi haline gelmiştir" dedi.

  İzgioğlu şöyle devam etti:

  "Türkiye içeriden ve dışarıdan kuşatılırken biz Türk milliyetçilerine daha fazla sorumluluk düşmektedir. Birlik ve bütünlüğümüzü muhafaza ederek, safları daha da sıklaştırmamız ve seçimlere çelikleşmiş bir irade ile girip zaferle çıkmamız gerekmektedir. Siyasette 1.5 yıl uzun bir zaman değildir. Artık herkesin sahada aktif olarak yer alması gerekiyor. Biz teşkilat olarak her zaman yanınızdayız ve beraber olacağız. Siyasi çalışmalarınızda sizlerin önünü açmak için elimizden geleni yapacağız.î

  Gezilerde Başkan İzgioğlu'na İl Başkan Yardımcıları Hamit Yılmaz, Ayhan Bulan, Taylan Atar, İl Genel Meclis Üyesi ve Grup Sözcüsü Kazım Karaşoğlu ve bazı il yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42