banner6

İzgioğlu, Yağcı'yı ağırladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) İl Başkanı Ziyaettin Yağcı'yı ağırladı.

İzgioğlu, Yağcı'yı ağırladı
İzgioğlu, Yağcı’yı ağırladı

 

ADANA(İLKHABER) – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) İl Başkanı Ziyaettin Yağcı’yı ağırladı.

Son yapılan 10. Olağan İl Kongresinde “MHP Adana İl Başkanı” seçilen Mustafa İzgioğlu’na tebrik ziyaretleri sürüyor. AK Parti Adana İl Başkanı Ziyaettin Yağcı, İzgioğlu’nu ziyaret ederek hayırlar diledi.

Konuk heyette Ak Parti İl Başkan Yardımcıları Yalçın Limoncu, Hasan Aydın, Zafer Kara ve Fahrettin Coşkun; ev sahibi MHP’de ise İl başkan Yardımcıları Ayhan Bulan, Burkay Dikici ve Elif Kılıçarslan hazır bulundu.

Yağcı, yeni dönemde MHP Adana İl Başkanlığı görevini üstlenen İzgioğlu’nu tebrik ederek, başarılar diledi. İzgioğlu da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Yağcı ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etti. Ziyarette, Adana ve ülke geneline yönelik konular üzerinde sohbet edildi.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER