banner6

Milletvekili Develi'den Karakuş'a açık destek

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Turgay Develi partisinin Seyhan İlçe Başkanlığı'nı ziyaret ederek partilileri ile buluştu.

Milletvekili Develi'den  Karakuş'a açık destek

Milletvekili Develi'den

Karakuş'a açık destek

 

 

ADANA(İLKHABER) -Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Turgay Develi partisinin Seyhan İlçe Başkanlığı'nı ziyaret ederek partilileri ile buluştu. 22 Nisan 2012 Pazar günü yapılacak olan Seyhan İlçe Başkanlığı Olağan Kongresi'nde mevcut İlçe Başkanı Reşit Karakuş'u desteklediğini ifade etti.

Milletvekili Develi, CHP'nin yapılacak kongrelerden sonra arınmış, farklı bir yapı ile seçimlere hazırlanacağını ve Seyhan İlçe Teşkilatına Seyhan Belediye Başkanlığının alınmasını hedef olarak gösterdi. Develi, yerel seçimlerde tüm ilçelerde ve Büyükşehir Belediyesi Başkanlığının CHP tarafından kazanılacağını söyledi.

CHP'nin yapılan kongrelerle daha da güçleneceğini ifade eden Develi, "21 Nisan Cumartesi günü Sarıçam, 22 Nisan Pazar günü Seyhan İlçe kongremiz yapılacak. Seyhan İlçe Başkanımız Reşit Karakuş'u geçmişte yaptığı çalışmalardan takdir ediyor ve başarılı buluyorum. Önümüzdeki seçimlerde de Karakuş'un başarılı olacağından emin olduğum için, Seyhan İlçe Başkanlığı Kongresi'nde Başkan Reşit Karakuş'a açık destek verdiğimi belirtiyorum."dedi.

'İLK KEZ AÇIK DESTEK ALDIM'

CHP Seyhan İlçe Başkanı Reşit Karakuş ise geçmişte de pek çok kongre yaşadığını fakat ilk defa bir milletvekilinden açık destek aldığını belirterek, "Milletvekilimiz Turgay Develi'ye bizlere destek olduğu için teşekkür ediyoruz. Biz de Seyhan İlçe Örgütü olarak bize olan güveni boşa çıkarmayacağız. 22 Nisan Pazar günü Şirin Müzikhol'de yapılacak olan kongremize tüm partililerimizi ve dostlarımızı davet ediyoruz."dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER