banner6

Tekeli: Köylü iyi çalışıyor

Demokrat Parti (DP) 12-13 Mayıs'ta Ankara'da yapılacak olağanüstü büyük kongresine hazırlanıyor

Tekeli: Köylü  iyi çalışıyor
Tekeli: Köylü

iyi çalışıyor


ADANA(İLKHABER) - Demokrat Parti (DP) 12-13 Mayıs'ta Ankara'da yapılacak olağanüstü büyük kongresine hazırlanıyor. Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi Yavuz Tekeli, parti olarak tüm il ilçe ve belde teşkilatlarıyla birlik ve beraberlik içinde büyük kongreye hazırlandıklarını söyledi.

Demokrat Parti'nin teşkilatları ve mensuplarıyla ayakta olduğunu ve kutlu demokrasi mücadelesini aynı azim ve kararlılıkla sürdürdüğünü ifade eden Yavuz Tekeli, teşkilatlar olarak ağırlıklarını büyük kongre hazırlıklarına verdiklerini bildirdi.

DP teşkilatlarının hem Türkiye'nin, hem de demokrasinin geleceği için demokrasiye gönül vermiş, demokrasi sevdalılarının her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyaçları olduğu bilinciyle hem yerel siyaset çalışmalarını hem büyük kongre hazırlıklarını sürdürdüklerini ifade eden Yavuz Tekeli, Demokrat Parti'nin 12-13 Mayıs 2012 tarihinde gerçekleşecek olağanüstü büyük kongreden güçlenerek çıkacağını da kaydetti.

FATİH KÖYLÜ İYİ ÇALIŞIYOR

Adana il Başkanı Fatih Köylü'nün partisinin il teşkilatını başarıyla yönettiğini ve partinin tüm harcamalarını hiç bir yerden destek almadan karşıladığını belirten Genel İdare Kurulu Üyesi Yavuz Tekeli, Köylü'nün çalışmalarının takdirle karşılandığını kaydetti.

AK Parti iktidarının siyasetçileri ve iş dünyasını sindirdiği bir dönemde Fatih Köylü'nün bir demokrasi aşığı olarak il başkanlığı görevini üstlendiğini belirten Yavuz Tekeli, "Göreve geldiği günden bu yana başarılı çalışmalara imza atan, il başkanlığının tüm masraflarını tek başına sırtlayan Fatih Köylü'nün fedakarlığı ve yaptığı çalışmalar gerek Ankara'da, gerek Adana'da büyük takdir toplamaktadır. İl Başkanımız Fatih Köylü ve çalışma arkadaşları, bundan sonra da aynı azim ve şevkle Demokrat Parti'ye ve demokrasi mücadelesine hizmet vermeye devam edeceklerdir. Biz Demokrat Partilililer, partimizi yeniden iktidara taşıma mücadelesinde Köylü ve arkadaşlarına yardımcı olacağız."dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42