banner6

ÖZÜR DİLERİZ

Emine, seni koruyamadım bir yargı mensubu avukat olarak ..Çok utanıyorum sana sadece dua edebilmek bile içimi çok acıtıyor.

Çok güzel çok kibar bir kız evlat yetiştirmişsin..Sen o halde iken bile senin başını kibar minik elleri ile tutan o güzel kızını melek gibi büyütmüşsün..

Bunu yapan da yapmasına ve kaçmasına destek olanlar da yargılanacak ve inşallah kanun çerçevesinde en yüksek cezayı alacaktır, eminim..

Tabi tüm bunlar seni geri getirmeyecek ve kızının aklından o sahneleri silmeyecek biliyorum..   

 Vatandaşlarımızdan da bu konu ile ilgili video ve resimleri sosyal medya ve tüm mercilerde yayınlamamalarını rica ediyorum, mağdurlarımızın daha fazla üzüntü yaşamamaları ve hayata devam ettikleri ölçüde bu görüntülerin onların karşısına çıkmaması için..

 Söylenecek sözler, uygulanacak cezalar hiçbir şeyi eskiyi geri getirmese de bu cezaların CAYDIRICILIĞI artırılmalı, insanımızın psikolojisinin düzeltilmesi ve aile olarak toplum olarak sağlıklı yaşayabilmek için bilinçlendirme çalışmaları MUTLAKA yapılmalı ilgililerce.

Sana bunu yapanların yargılanma süreci biz hukukçular ve ilgili bakanlığımızca takip edilecek ve gereken düzenlemeler de ilgililerce umut ediyoruz ki yapılacaktır..

Allah rahmet eylesin,kızına sabır dilerim..

YORUM EKLE

banner42