Aktaş, vatandaşlarla sohbet etti

Adana İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, Yüreğir İlçesine bağlı Doğankent Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti. Aktaş, daha sonra Doğankent Polis Noktası ve Polis Uygulama bölgesine giderek burada görev yapan polisleri denetledi. Vatandaşların ve esnafların sorunları ile isteklerini dinleyen Aktaş, Adana ilinin huzur ve güvenliği için çalışmaların sürdüğünü söyledi.

Aktaş, vatandaşlarla sohbet etti

İbrahim BAYSAL

ADANA (İLKHABER) - Adana İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, Yüreğir İlçesine bağlı Doğankent Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti. Aktaş, daha sonra Doğankent Polis Noktası ve Polis Uygulama bölgesine giderek burada görev yapan polisleri denetledi.

Kentte göreve başladığı günden bugüne çok kısa bir zaman geçmesine rağmen başarılı çalışmalarla gündeme gelen Adana İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, bir yandan da Adana ilini tanımak amacıyla mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Aktaş’ın  bu sefer ki ziyareti ise Doğankent Mahallesi oldu.

Yüreğir İlçesi Doğankent Mahallesinde bulunan Doğankent Merkez camiinde vatandaşlarla ile birlikte namaz kılan Aktaş, namaz çıkışı mahalle sakinleri ile tek tek tokalaşarak iyi dileklerde bulundu. Daha sonra Doğankent taziye evinde mahalle sakinleri ile bir araya gelerek sohbet etti.   

Vatandaşların ve esnafların sorunları ile isteklerini dinleyen Aktaş, Adana ilinin huzur ve güvenliği için çalışmaların sürdüğünü, gençlere uyuşturucu ve terörden uzak durmaları konusunda kendilerinin çalışmalar yürüttüğünü ve vatandaşlarında bu konuda kendilerine destek olmalarını isteyen Aktaş, el birliği ile Adana’da tek bir uyuşturucu satıcısı kalmayana kadar mücadele etmeye devam edeceklerini dile getirdi.

Emniyet Müdürü Aktaş,  vatandaşlarla sohbet ettikten sonra Doğankent Mahallesi Polis Noktasına geçerek burayı denetledi. Daha sonra kentin önemli bir giriş ve çıkış noktası olan Polis Uygulama bölgesine giderek burada görev yapan polislerden asayiş ve trafik denetimleri hakkında bilgi alan Aktaş, fedakar bir şekilde çalışan polislere daha dikkatli ve duyarlı olmaları konusunda uyarılarda bulundu.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2019, 13:03

nurten


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2