banner6

​​​​​​​Cephanelik gibi

Adana’da bir hafta boyunca yapılan şok asayiş uygulamalarında kalaşnikof ve çok sayıda silah ele geçirildi.

​​​​​​​Cephanelik gibi

Bayram BULUT 

ADANA (İLKHABER) – Polisin yaptığı şok uygulamalarda adeta cephanelik ele geçirildi.  125 aranan şahısta bu denetimlerde yakalandı.

Adana polisi tarafından yapılan şok uygulamalar devam ediyor. Yapılan bu uygulamalarda yakalanan malzemeler ve şahısların sayıları belirtiliyor. Yapılan uygulamaların her haftaki rakamları görenleri şoke ediyor. Döner bıçakları, baltalar, satırlar, silahlar, çalıntı malzemeler tek tek bu uygulamalarda ele geçiriliyor. Polisin yaptığı bu başarılı çalışmalar bu hafta da devam etti.

NELER YAKALANDI

 Adana polisi bir hafta boyunca yaptığı uygulamada ruhsatsız 20 tabanca, kalaşnikof, 21 av tüfeği, bunlara ait 96 mermi ve 115 kartuş, 5 kuru sıkı tabanca, 5 kesici alet ele geçirildi. Ekipler, çeşitli suçlardan aranan 125 kişiyi de yakaladı. 6-12 Eylül tarihleri arasında yapılan uygulamalarda, aranan şahısların yanı sıra kalaşnikof marka uzun namlulu silah, ruhsatsız 20 tabanca, 21 av tüfeği, bunlara ait 96 mermi ve 115 kartuş, 5 kuru sıkı tabanca, 5 adet kesici alet, bir adet çalıntı otomobil, 14 motosiklet, 7 elektrikli bisiklet ele geçirildi. 

POLİS KARARLI 

Denetimler kapsamında yasa dışı kumar ve bahis oynattığı tespit edilen 15 iş yerine de adli ve idari işlem yapıldığı bildirildi. Kentin huzur ve güvenliği için genel güvenlik ve asayişin temini açısından uygulamaların devam edeceği öğrenildi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER