Köpeğe işkence !

Adana’da sahibi olduğu köpeğin başı ve suratına defalarca vurup ona işkence yaptı; yanındaki arkadaşı da onu sadece izlemekle yetindi. İki arkadaşın unuttuğu tek şey ise, o anlarda kayıtta olan güvenlik kamerası oldu. Kan donduran görüntüler sosyal medyada paylaşılınca tepkiler de çığ gibi büyüdü. Küçük köpeğe işkence yapan kişinin ise, disiplinsiz davranışları nedeniyle Adana İl Jandarma Komutanlığı’ndaki görevinden açığa alınan Mehmet Fatih D. olduğu ortaya çıktı. Söz konusu asker hakkında idari ve disiplin soruşturması başlatıldığı açıklandı.

Köpeğe işkence !

Emre EKİCİ

ADANA (İLKHABER)– Adana İl Jandarma Komutanlığı’nda görev yapan ve disiplinsiz davranışları nedeniyle de bir süre önce açığa alınan Mehmet Fatih D., sahibi olduğu köpeğin başı ve yüzüne defalarca vurup, ona işkence yaparken, yanındaki arkadaşı da onu sadece izlemekle yetindi. O anlarda güvenlik kamerasının kaydettiği görüntüler, sosyal medyada yayınlanınca tepkiler de çığ gibi büyüdü. Zanlı hakkında idari ve disiplin soruşturması başlatıldı.

KÖPEĞE İŞKENCE YAPTI

Sosyal medyada paylaşılan görüntülere göre; bir apartmanın teras katına çıkan iki kişiden biri burada küçük bir köpeğin yanına yaklaşıp, daha sonra ayağıyla onun başına vuruyor. Aynı kişi, bu davranışını sürdürüp, söz konusu yavru köpeğin başı ve yüzüne defalarca tekme atıp işkence yaparken, yanındaki arkadaşı da onu sadece izlemekle yetiniyor. Büyük tepki çeken bu görüntüleri ihbar kabul eden Adana Valiliği, olayla ilgili soruşturma başlattı.

AÇIĞA ALINAN BİR ASKER

Yavru köpeğe işkence yapan kişinin de Adana İl Jandarma Komutanlığı’nda görevli olan Mehmet Fatih D. olduğu ortaya çıktı. Mehmet Fatih D.’nin, disiplinsiz davranışları nedeniyle 22 Mayıs 2019 tarihi itibariyle ordudaki görevinden uzaklaştırılıp açığa alındığı öğrenildi. Konuyla ilgili olarak valilikten yapılan açıklamada Mehmet Fatih D. hakkında idari ve disiplin soruşturması başlatıldığı vurgulandı.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2