banner6

‘Miras’ bunalımı

‘Miras’ bunalımı

Emre EKİCİ

ADANA (İLKHABER) – Adana’da bir arazinin satışından payına düşeni, öz babası kendisine ‘miras’ olarak vermeyince 37 yaşındaki 7 çocuk annesi Kevser A, bunalıma girdi. Yaşadığı ağır stresi kaldıramayan kadın, Seyhan Nehri üzerindeki regülatör köprüye çıkıp ölmek istedi. Kevser A’yı ikna çabaları tam 2 saat sürdü. Eşi Lokman Kevser A ise, tüm bu olanları bir ağaca yaslanıp sigara içerek izlemesi dikkat çekti. Polis, bir anlık dalgınlığından faydalanıp kadını kurtardı.

MİRASTAN PAY ALAMADI

Olay, merkez ilçe Yüreğir’e bağlı Güney Kuşak Bulvarı üzerinde yer alan Regülatör Köprüsü’nde meydana geldi. İddiaya göre; Kevser A, Siirt’teki arazisini satan babasının, ‘miras’ olarak payına düşeni kendisine vermeyip, tüm çabaları da sonuçsuz kalınca bunalıma girdi. Yaşadıkları nedeniyle eşi Lokman A (50) ile de sık sık tartışan Kevser A, Seyhan Nehri üzerindeki regülatör köprüye çıkarak, burada yaşamına son vermek istedi.

SİGARA İÇİN SADECE İZLEDİ

Kadını fark eden vatandaşlar, durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine de ayrıca Adana Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı CANKUR ekipleri de sevk edildi. Polis, kendisini köprüden aşağıya atacağını söyleyen kadını ikna etmek için tam 2 saat uğraştı. Kevser A’nın eşi Lokman A’nın, tüm bu olanları da bir ağaca yaslanıp sigara içerek izlemesi dikkat çekti. Yanına kimseyi yaklaştırmayan ve sinir krizi geçiren kadın, bir anlık dikkatsizliği sonucu kolunu tutan polis tarafından kurtarılıp, önce hastaneye; sonra polis merkezine götürüldü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER