banner6

Polisten kaçtı, yakalanınca saçını tarayıp “Pastaneye yemek yemeye gidiyordum” dedi 

Adana’da kovalamaca sonucunda yakalanan şüpheli gazetecilerin kendisini çektiğini fark etmesi üzerine saçlarını düzeltip ardından neden kaçtığını açıkladı 

Polisten kaçtı, yakalanınca saçını tarayıp  “Pastaneye yemek yemeye gidiyordum” dedi 

ADANA (İHA) - Adana’da sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu saatlerde polisin ‘dur’ ihtarına uymayan bir kişi kovalamaca sonunda yakalandı. Yakalanan kişi, ”Pastaneye gideceğim için dışarı çıktım” diyerek kendini savundu.  

  Alınan bilgiye göre, Seyhan ilçesine bağlı Dağlıoğlu Mahallesi civarında devriye atan polis ekipleri, sokağa çıkma kısıtlaması olduğu saatler içerisinde yaya olarak dışarıda bulunan bir kişiye ‘dur’ ihtarında bulundu. Polisin ihtarına uymayan Velit D koşarak kaçmaya başladı.  İzini kaybettirmek için ara sokaklara giren Velit D bir süre kaçmaya devam etti.  Seyhan Devriye ekipleri, Dağlıoğlu Mahallesi ara sokaklarını ablukaya alarak Velit D’yi kıskıvrak yakaladı.

  Saçını düzeltti ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı

  Polise yakalanan Velit D, gazetecilerin kendini görüntülediği fark edince saçlarını düzeltti. Daha sonra Velit D gazetecilerini neden kaçtın sorusuna,” Sokağa çıkma yasağı var o yüzden kaçtım. Cezayı ödeyecek paramı yok. Pastaneye gideceğim için dışarı çıktım” dedi.

  Polis, Velit D 'ye sokağa çıkma kısıtlamasına uymadığı için 3 bin 150 TL idari para cezası kesti.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER