Şimdi destek zamanı…

Kimi olur, kimi mümkün değil, kimi de belki seneye diyordu… Ancak onlar yılmadan, yorulmadan, birlik ve beraberlik içerisinde çabalayıp Süper Lig kapısına kadar gelip dayandı. Şimdi bu kapıyı geçem zamanı…

Evet. Spor Toto 1. Ligi’nde artık sona gelindi. Lig geride kaldı. Ancak şimdi de play-off maratonu başladı. Hem de canla başla beklediğimiz bir şey… Sezon başında bazen yakalan çıkışla kesin olur derken, bazen de peş peşe kaybedilen puanlar nedeniyle zor diyorduk.

Ancak Murat Sancak başkanlığında, Ümit Özat’in koordinesinde oyuncuların birlik ve beraberlik ruhuyla, 12. adamın desteğiyle ortaya konan müthiş performans sonucunda Süper Lig bileti için sınıra gelindi.

Bu ilk maç ve çok önemli bir maç olacak. Alınacak avantajlı bir skor hedefe bir adım daha yaklaştıracak. Burada ilk maçını kendi saha ve seyircisinin önünde oynuyor olması şimşekler için büyük bir avantaj sağlayacak.

Zaten biletlerin tamamı daha satışa sunulduğu ilk dakikalarda tükendi. Şimdi sıra kentin ileri gelenleri, bürokratlarında… Heyecanın zirve yapacağı bu karşılaşmaya tüm protokolü tam kadro olarak bekliyoruz.

Bu yıl yeniden Süper Lig için bulduğumuz fırsatı kaçırmamalıyız. Onun için el ele, hep beraber Adana Demirspor’umuzu izleyeme diyoruz….

 

YORUM EKLE