Ak Parti'de bayramlaşma ve aday tanıtım töreni yapıldı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adana İl Başkanlığı tarafından bayramlaşma ve milletvekili aday tanıtım toplantısı yapıldı.

Ak Parti'de bayramlaşma ve aday tanıtım töreni yapıldı

 

Bayram BULUT

ADANA (İLKHABER) -

Yüreğir kültür Merkez'inde gerçekleşen etkinliğe Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik'in de katılması planlanıyordu. Ancak Çelik'in Başbakan Ahmet Davutoğlu ile yaptığı toplantının uzaması nedeniyle etkinliğe  katılamadığı öğrenildi..

Burada bir konuşma yapan Ak Parti İl Başkanı Fikret Yeni, şu anda eti kemiğinden ayırmaya, kardeşi kardeşe düşürmeye, milleti ayrıştırmaya; bu cennet vatanda al bayrağın altında yaşama haklarına kastetmeye çalışanlar olduğunu savundu. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da bu kötü emellere sahip olanlara karşı bu milletin omuz omuza kardeşçe tek vücut olarak hareket edeceğine dikkat çeken Yeni; ''1 Kasım seçimlerine giderken milletimizin önünü açacak, devletimizi en güçlü hale getirecek AK Parti kadrolarından her birisi birbirinden kıymetli adaylarımızla sizleri buluşturmak istiyoruz." dedi.

 

Daha sonra ise milletvekili adaylarını tek tek çağırılarak partililere takdim edildi. Toplantıya milletvekili adayları, Necdet Ünüvar, Fatma Güldemet Sarı, Talip Küçükcan, Mehmet Şükrü Erdinç, Tamer Dağlı, Mehmet Sağlam, Ahmet Zenbilci, Müberra Kara, Hasan Hüseyin Kuşcu, Hasan Berzan Toprak, Zekeriye Yıldızoğlu, Mehmet Akif Dostbil ve İbrahim Dölek katıldı.

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2015, 15:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2