banner6

Ak Parti’den görkemli açılış

AK Parti Karaköprü ilçe seçim bürosunun açılışı miting havasında yapıldı. Binlerce vatandaşın katılımıyla gerçekleşen açılışta konuşan AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Av. Nihat Çiftçi, amaçlarının millete efendilik değil, hizmetkârlık olduğunu söyledi.

Ak Parti’den görkemli açılış


Sedat ATİLLA

ŞANLIURFA(İLKHABER) - Büyük Karaköprü için “Birlikte Varız, Birlikte Yaparız” sloganıyla gerçekleştirilecek olan 30 Mart’ta ki yerel seçimler için AK Parti Karaköprü ilçe Seçim bürosu görkemli ve coşkulu bir şekilde açıldı.

Yoğun katılımın olduğu açılışta adeta miting havası yaşandı. Davul zurna eşliğinde halay çeken AK Partililer ve vatandaşlar, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gülpınar, AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç, AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Av. Nihat Çiftçi, AK Parti Karaköprü İlçe Teşkilat Başkanı Faruk Badıllı’nın alana gelmesiyle birlikte Türk bayrağı ve AK Parti bayraklarını sallayarak, sloganlar eşliğinde karşıladı.

 

“SANDIĞI PATLATIN SİZE ÖMRÜM FEDA OLSUN”

 

Miting havasında geçen programda, AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Av. Nihat Çiftçi, halkı selamlayarak, 30 Mart yerel seçimlerinin önemli bir seçim olduğunu, amaçlarının millete efendilik değil, hizmetkarlık olduğunu belirterek “Ekibimizle, teşkilatımızla, AK kadromuzla, kadın kollarımızla Karaköprü’yle gurur duyuyoruz. Zaman geldi çattı 5 yıldır hizmet ettik ve etmeye de devam edeceğiz. Bize önce AK Partide AK kadroda başta Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ondan sonra Sayın Bakanımız Faruk Çelik, Milletvekillerimiz İl başkanımız tüm teşkilat ile ilçe başkanlığımız ve sayamadıklarım teveccühlerini bizden yana kullandılar. Sizlerin sesini duydular. Buradan Ankara’yı inlettiniz. Sayın Başbakanımız şunu bize söylüyor emrediyor. Gidin siz hizmetkâr olun, bölgenizi siz yönetin sizi Büyükşehir yaptık Karaköprü siz Beldeydiniz sizi ilçe yaptık. Size 86 mahalle bağladık. Gençlerimize gelecek oluşturmak için bize adaylık verildi. Tüm mahallelerden gelen Karaköprü’lü kardeşlerim bize nasıl bir sorumluluk verildiğinin farkındayız. Karaköprü’yü 21.yy 2019’una taşımaya hep birlikte hazırız. Allahın izni ile ve Başbakanımızın bu güvenini sizin sayenizde boşa çıkartmayacağız. AK Partiye gönül veren halkımıza güveniyoruz, Sayın Başbakanın güvenini, el birliğiyle boşa çıkartmayalım. Karaköprü’deki bu kalkınmayı bu gelişmeyi bu şehirciliğe birlikte sahip çıkalım. Sahip çıkalım ki size daha güzel hizmet yapalım. Gelin hep birlikte sandığı patlatın size ömrüm feda olsun” dedi. AK Parti Milletvekili Kasım Gülpınar ise, seçim sürecinin çok zor bir süreç olduğunu ama 30 Mart günü inşallah Şanlıurfa’nın fetih günü olacağını ifade etti.

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç de, 30 Martta sizlerden alacağımız bu güvenle, ilçemizi, kentimizi, köyümüzü, ülkemizi daha yaşanabilir bir hale getirmek bu ülkeyi daha büyük kılmak için çalışacaklarını söyledi.  Daha sonra hep birlikte kurdele kesilerek seçim bürosunun açılışı yapıldı.

 

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2014, 16:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42