banner6

Bahçeli Adana'da

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli bugün Adana’ya gelerek açık hava toplantılarında halka hitap edecek.

Bahçeli Adana'da


  ADANA (İLKHABER) -   MHP Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu’nun verdiği bilgiye göre Bahçeli, 25 Mart Salı günü (bugün) Adana’ya gelerek il merkezinde dört merkez ilçede ve il dışında ise üç ayrı ilçede açık hava toplantılarına katılacak.
  Buna göre Devlet Bahçeli Salı günü sırasıyla saat 10.30’da Sarıçam’da Kozanyolu otoban çıkışında, saat 11.30’da Yüreğir’de Yavuzlar Mahallesi'nde, saat 12.30’da Seyhan’da Pınar Mahallesi'nde Pınar Camii önünde, saat 13.30’da Çukurova ilçesinde Hayal Park civarında Ahmet Sapmaz Bulvarı'nda vatandaşlara hitap edecek.
  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, il dışındaki açık hava toplantılarını ise saat 16.00’da İmamoğlu’nda, saat 17.30’da Kozan’da ve saat 18.30’da ise Ceyhan’da gerçekleştirecek.
  MHP Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, yaptığı açıklamada “Hırsızlığa, soyguna, talana, riyaya ve ihanete dur diyebilmek için; vatan sevdalılarının, saf yüreklerin, safını belli etme zamanı. Milli iradeye ihanet edenlere ‘yeter artık’ deme zamanı. Harama tenezzül etmeyen; her zaman haktan, hukuktan ve demokrasiden yana olan, bilge lider, ilkeli, dürüst devlet adamı Devlet Bahçeli’nin yanında olma zamanı” dedi.
  İzgioğlu “Tarihi bir dönemeçte bu ziyareti çok önemsiyoruz. Türkmenbeyi Sayın Bahçeli’nin tarihi mesajlar vereceği bu ziyaret için bütün hazırlıklarımızı yaptık. Mensuplarımız, vatandaşlarımız, hepimiz heyecanla değerli hemşehrimizi bekliyoruz. Bu vesileyle bütün vatandaşlarımızı, ziyaretleriyle bizleri onurlandıran değerli hemşehrimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin şereflendireceği açık hava toplantılarına katılmaya davet ediyorum” çağrısında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2014, 17:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42