banner6

Barut: İnsanlara dokunup onları samimice dinleyelim

CHP Çukurova İlçe Örgütü’nün 7. Danışma Kurulu Toplantısı Çukurova Belediyesi Orhan Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Barut: İnsanlara dokunup onları samimice dinleyelim

Barut: İnsanlara dokunup onları samimice dinleyelim

 ADANA (İHA) - CHP Çukurova İlçe Örgütü’nün 7. Danışma Kurulu Toplantısı Çukurova Belediyesi Orhan Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.
Adana İl Başkanı Ayhan Barut, Parti Meclisi Üyesi ve Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, ilçe başkanlarıyla il ve ilçe örgütlerinin yöneticileri, kadın ve gençlik kolları ile partililerin katıldığı danışma kurulu toplantısında konuşan CHP Çukurova İlçe Başkanı Yüksel Erdoğan yaptıkları çalışmaları ve projeleri anlattı.
Adana İl Başkanı Ayhan Barut ise Türkiye’nin her geçen gün daha çok CHP’ye ihtiyaç duyduğunu savundu. Cumhuriyet kazanımlarının, hak ve özgürlüklerin teminatı olan CHP’nin devrim niteliğinde bir örgütlenme modelini yaşama geçirdiğini söyleyen Barut, tüm ilçe örgütlerinin sandık çevresi örgütlenme modelini özümsemesi gerektiğini kaydetti.
Örgüt binalarına hapsolan örgütlerin başarıya ulaşmasının mümkün olmadığını dile getiren Barut, “İnsanlara dokunup, onları samimi bir şekilde dinlemeli, onlarla ilgilendiğimizi hissettirmeli, halkımızla iç içe olmalı, onların sevincine ortak olup, acılarını paylaşmalıyız. Kendimize, partimize, davamıza inancımızı diri tutup, bütünlük içinde, uyumlu bir şekilde her zamankinden daha çok çalışarak başarıya ulaşacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2016, 16:30

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER