banner6

Bayram, asker kınasına katıldı

CHP Yüreğir Belediye Başkan Adayı Orhan Bayram, Levent Mahallesi’nde katıldığı bir asker uğurlama eğlencesinde, vatani görevini yapmaya hazırlanan gençlerle birlikte halay çekti, onların sevincine otak oldu.

Bayram, asker kınasına katıldı

 

ADANA(İLKHABER) - CHP Yüreğir Belediye Başkan Adayı Orhan Bayram, Levent Mahallesi’nde katıldığı bir asker uğurlama eğlencesinde, vatani görevini yapmaya hazırlanan gençlerle birlikte halay çekti, onların sevincine otak oldu.

Halkla iç içe olmanın, rutin belediyeclik görevinden daha önemli olduğuna dikkat çeken Bayram, şunları dedi:

“Yüreğir’in insanı sıcaktır. Misafirperverdir. Belediye Başkanının da öyle olmasını ister. Yüreğir beş yıldır halka selam vermeyen, esnafın hatırını sormayan, vatandaşın ne düğününde ne cenazesinde yer almayan bir Belediye Başkanı modeliyle karşı karşıya kalmış. Üstelik hiçbir belediyecilik hizmeti de görmemiş. Ben, Yüreğir’in çehresini değiştirecek, binlerce kişiye aş ve iş imkanı sağlayacak projelerimi gerçekleştirmenin yanı sıra Yüreğirlinin sevinçli ya da üzüntülü gününde, neşesinde ya da kederinde her zaman yanında olacağım. Kapım onlara her zaman açık olacak. Çünkü zaten makam kapılarını sökeceğim.”

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2014, 18:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42