banner6

Beştaş karanfil dağıttı

HDP Adana Milletvekili Adayları Karataş ‘ta esnaf ziyaretleri yaptı. Esnafların vergi yükü azaltacaklarını söyleyen HDP Adana Milletvekili Adayı Meral Danış Beştaş, esnafa karanfil dağıtıp döner tezgahının başına geçti. HDP broşürleri verdi. Esnafın sorunlarını dinledi.

Beştaş karanfil dağıttı

ADANA (İLKHABER) - HDP Milletvekili ve 1 Kasım Adayları Meral Danış Beştaş ve Rıdvan Turan, HDP Milletvekili Adayları Barış Karabıyık, Günay Mutluhan ve İl Eş Başkanlarının katılımı İle Karataş'ta esnaf, pazar ziyareti ve halk toplantısı gerçekleştirildi.

HDP Adana Milletvekili Adayları Karataş ‘ta esnaf ziyaretleri yaptı.  Esnafların vergi yükü azaltacaklarını söyleyen HDP Adana Milletvekili Adayı Meral Danış Beştaş, esnafa karanfil dağıtıp döner tezgahının başına geçti. HDP broşürleri verdi .Esnafın sorunlarını dinledi.

Demokratik, daha özgür, hakça paylaşılabilecek bir ülke için meclise gittiklerini dile getiren Beştaş, “Ülkenin çok daha iyi olması, çalışanların daha iyi olması, daha iyi bir ülke için siz üretenlerden destek talep ediyoruz” dedi. HDP’nin barış için mücadele verdiğini ifade eden Beştaş, barış isteyen insanları bombalayarak halkın hayatını karartmak isteyenlere karşılık hayatın güzelliklerini paylaşmak istediklerinin sembolü olarak vatandaşa karanfil dağıttı.  

 

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2015, 15:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER