banner6

Birlikte yöneteceğiz

Yapılan yerel seçimlerin ardından en fazla oyu alarak Barbaros Mahallesi Muhtarı seçilen Mehmet Ata Mutlu, seçimlerin çok güzel bir ortamda olduğunu ve demokrasi havasında geçtiğini söyledi

Birlikte yöneteceğiz

Barbaros Mahallesi Muhtarı seçilen Mehmet Ata Mutlu kendisine oy veren vermeyen herkese teşekkür etti.

Mutlu, bundan sonra mahallesi için gece gündüz demeden var gücü ile çalışacağını söyledi. Mahalleli ile birlikte omuz omuza vererek mahallelerini yöneteceklerini dile getiren Mutlu, “Demokratik güzel bir seçim geçirdik. Bundan sonraki işimiz hizmet etmektir. Hiç kimseye ayrımcılık yapmayacağız. Halkla birlikte oturup, onlarla birlikte kalkacağım. Mahallelim bana destek verip yanımda olsun, birlikte mahallemizi yönetelim istiyorum. Yeni seçilen belediye başkanlarından da mahallemize hizmet getirmelerini istiyorum. Yeni seçilen tüm mahalle muhtarlarımız ve belediye başkanlarımıza da başarılar diliyorum” dedi.


 

Bayram BULUT

ADANA (İLKHABER) Adana’da yapılan 30 Mart yerel seçimlerinde en çok oyu alarak muhtar Barbaros Mahallesi Muhtarı seçilen Mehmet Ata Mutlu, kendisine güvenerek oy veren ve vermeyen tüm mahalle sakinlerine teşekkür etti.

Mutlu yaptığı ilk açıklamada, bundan sonra mahallesi için gece gündüz demeden var gücü ile çalışacağını söyledi. Mahalleli ile birlikte omuz omuza vererek mahallelerini yöneteceklerini dile getiren Mutlu, “Mutlu, bundan sonra mahallesi için gece gündüz demeden var gücü ile çalışacağını söyledi. Mahalleli ile birlikte omuz omuza vererek mahallelerini yöneteceklerini dile getiren Mutlu, “Demokratik güzel bir seçim geçirdik. Bundan sonraki işimiz hizmet etmektir. Hiç kimseye ayrımcılık yapmayacağız. Halkla birlikte oturup, onlarla birlikte kalkacağım. Mahallelim bana destek verip yanımda olsun, birlikte mahallemizi yönetelim istiyorum. Yeni seçilen belediye başkanlarından da mahallemize hizmet getirmelerini istiyorum. Yeni seçilen tüm mahalle muhtarlarımız ve belediye başkanlarımıza da başarılar diliyorum” dedi.

Mahallelerini bir çok eksikle devraldıklarını aktaran Mutlu, sözlerini şöyle sürdürdü, “Mahallemizde bulunan semt pazarından herkes şikayetçi. Yeni kapalı semt pazarı yapılmasını istiyoruz. Bunun için ilerleyen günlerde taleplerimizi gerekli yerlere ileteceğiz. Muhtarlık binamızın hali içler acısı, yeni bir binaya çıkılması gerekiyor. Çocuk ve dinlenme parklarımız zaten başlı başına bir sorun. İçlerinde bir görevli dahi yok. Oturacak banklar yok temizlikleri yapılmıyor. Bu konuların çözümü için belediyelerimizden destek istiyoruz. Bana oy verenden de vermeyenden de Allah razı olsun.”

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2014, 16:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42