banner6

Çalmam, çaldımam!

SP Artuklu İlçe Belediye Başkan Adayı Şakir Nuhoğlu, seçim bürosunun açılışında yaptığı konuşmada vatandaşlara namus, şeref sözü verdi:

Çalmam, çaldımam!

Adnan AVUKA

MARDİN(İLKHABER) – Saadet Partisi Artuklu İlçe Belediye Başkan Adayı Hacı Şakir Nuhoğlu, namus ve şeref sözü vererek,”Çalmayacağız, çaldırmayacağız. Yemeyeceğim, yedirmeyeceğim.”dedi.

Ak Parti’den istifa ederek Saadet Partisi’ne geçmesiyle gündem oluşturan Mardin’in sevilen, çalışkan, dürüst siması Hacı Şakir Nuhoğlu, 30 Mart’ta yapılacak yerel seçim çalışmalarını büyük bir disiplin içinde sürdürüyor. Özellikle eğitim dünyasına yaptığı büyük hayırlarla gençlerin okullu olmasına destek veren Şakir Nuhoğlu için Yenişehir’de bir seçim bürosu açıldı. Saadet Partisi Kadın Kolları seçim bürosunun açılışına vatandaşlar büyük ilgi gösterirken, Ak Parti’den ayrılıp Saadet Partisi’ne geçen kadınların çokluğu da dikkat çekti.

Seçim bürosunun açılışında bir konuşma yapan Saadet Partisi Mardin Artuklu İlçe Belediye Başkan Adayı Hacı Şakir Nuhoğlu,”Başkanlık görevim sırasında belediyede yanlışlığa asla izin vermedim. Bu görüşüm hiç bir zaman değişmedi. Şerefimle ve namusumla söylüyorum. Belediye başkanı seçildiğim takdirde çalmayacağız, çaldırmayacağız, yemeyeceğim, yedirmeyeceğim. Belediyeyi hakça yöneteceğim ve kalkınma için elimden gelen çabayı ortaya koyacağım.”dedi.

Saadet Partisi Kadın Kolları Başkanı Asilen İmamoğlu da yaptığı konuşmasında bir çağrı yaparak,”Bizler her zaman dürüstçe hizmet yapabilecek insanların yanında olduk ve olmaya çalışacağız. Dürüst ve cesur insanlara ihtiyacımız var.”diye konuştu.

Seçim bürosunun açılışından bir konuşma yapan Artuklu İlçe Belediye Başkan Adayı Şakir Nuhoğlu’nun eşi Süreyya Nuhoğlu ise şöyle dedi:

“EŞİM MAAŞ ALMAZ”

“Nuhoğlu ailesinin Mardin’e bir nimet borcu vardır. Bu nimet borcu hizmetle ödenecektir ve en güzel hizmeti Mardin’e kazandırmaktır. Eşim seçildiği takdirde görevi sona erene kadar belediyeden maaş almayacaktır. Eşimin Mardin’e yapacağı hizmetlerle anılacağına inanıyorum. Söylediği gibi ne yeriz, ne de yediririz. Önemli olan hizmettir başka hiçbir düşüncemiz yoktur. Zaman hizmet zamanıdır, birlik ve beraberlik zamanıdır. Hiç bölünmeyeceğiz. Attığımız her adım birlik ve beraberlik içinde olacaktır. Hizmet kapısı halka ve Artuklu’ya 24 saat açık kalacaktır.”

 

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2014, 16:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER