banner6

Cengil, Turan’dan görevi devraldı

​​​​​​​AK Parti Yüreğir ilçe Başkanlığı'na atanan Necip Fazıl Cengil, görevini eski İlçe Başkanı Yaşar Turan'dan devraldı. AK Parti Yüreğir İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen devir teslim töreninde partililer hazır bulundu. Yeni İlçe Başkanı Necip Fazıl Cengil, Yaşar Turan ve ekibine bugüne kadar yaptığı başarılı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek çiçek verdi.

Cengil, Turan’dan  görevi devraldı

ADANA (İLKHABER) - AK Parti Yüreğir ilçe Başkanlığı'na atanan Necip Fazıl Cengil, görevini eski İlçe Başkanı Yaşar Turan'dan devraldı.

AK Parti Yüreğir İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen devir teslim töreninde partililer hazır bulundu. Eski Başkan Yaşar Turan ve ekibine bugüne kadar yaptığı başarılı hizmetlerden dolayı teşekkür eden yeni ilçe Başkanı Necip Fazıl Cengil, “Yaşar başkanın deneyimlerinden kesinlikle faydalanmak istiyoruz. AK Parti Kadın Kolları ve Gençlik Kolları olarak tüm teşkilat bir bütün olacağız. Önemli görev üstlendik. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Bu bilinçle çok ama çok çalışacağız” dedi.

Yeni ilçe başkanı Necip Fazıl Cengil’e görevi gururla devrettiğini açıklayan eski Başkan Turan, “Cengil Başkan inanıyorum daha da başarılı olacaktır. Bizden aldığı bayrağı daha yükseklere taşıyacaktır. Başkanımızın her zaman yanındayız, başarılar diliyorum” temennisinde bulundu.

Sosyal mesafeye uyularak yapılan devir teslim töreni sonrasında iki başkan Cengil ve Turan birbirlerine çiçek vererek “Başarılar” dilediler.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42