banner6

Çiçek göndermeyin

Sarıçam Belediye Başkanı Uludağ, teşekkür eden kurum, kuruluş ve vatandaşlara çağrıda bulundu:

Çiçek göndermeyin


  ADANA (İHA) - Sarıçam Belediye Başkanı Avukat Bilal Uludağ, kendisine kutlama amaçlı çiçek göndermek isteyen kurum, kuruluş ve vatandaşlara çağrıda bulunarak, çiçek gönderme yerine eğitim kurumlarına bağışta bulunmalarını istedi. 
  Başkan Uludağ, belediye başkanlık koltuğuna oturduktan sonra kendisine kutlama amaçlı çiçek göndermek isteyen vatandaşlara bir çağrıda bulundu. Başkan Uludağ basın açıklaması. Açıklamasında, Sarıçam’ın eğitiminin desteklenmeye ihtiyacı olduğuna dikkat çeken Başkan Uludağ şu görüşlere yer verdi:
  “Halkımızın desteği ile Sarıçam’a hizmet etmek için bu göreve seçildik ve görevi devraldık. Hayırlı işlere başlarken de hayırla başlamak istiyoruz. Bu nedenle öncelikli olarak bize kutlama amaçlı çiçek gönderen kurum, kuruluş ve vatandaşlarımızdan isteğimiz bu güzel duygularını bizimle paylaşırken Sarıçam’ın eğitim hizmetine de katkı da bulunmalarını arzu ediyoruz. Sarıçam’da eğitimin desteklenmesi çok önemlidir. Bu amaçla bu hayırlı işe başlarken Sarıçam’ın eğitimine katkı sağlamak istiyoruz. Bizi anlayışla karşılayacaklarını umduğumuz vatandaşlarımız, Sarıçam’da ki ihtiyaç sahibi eğitim kurumlarını bularak çiçek bedeli olarak bağış yapmalarını arzuluyoruz. Aynı zamanda bu geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitimine bir katkı sağlamaktır.î
  Bu arada Başkan Bilal Uludağ’a, başta partililer, vatandaşlar ve meslek grupları tarafından tebrik ziyaretleri başladı.
 
 

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2014, 16:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42