banner6

"Çukurova'yı şaha kaldırmak için yola çıktım"

K Parti Çukurova Belediye Başkan Adayı Dr. Cüneyt Karaarslan, gündüz Adana’nın Çukurova İlçesi Süleyman Demirel Bulvarında bulunan esnafları ziyaret etti, akşam ise ev ev gezerek halkla buluştu.

"Çukurova'yı şaha kaldırmak için yola çıktım"

 

ADANA(İLKHABER)-AK Parti Çukurova Belediye Başkan Adayı Dr. Cüneyt Karaarslan, gündüz Adana’nın Çukurova İlçesi Süleyman Demirel Bulvarında bulunan esnafları ziyaret etti, akşam ise ev ev gezerek halkla buluştu.

 

Esnafla bir araya gelen Dr. Cüneyt Karaarslan,  onlarla tek tek sohbet ederek istek ve sıkıntılarını dinledi. Karaarslan,  esnafla yaptığı görüşmelerde “AK Parti olarak oyunuza talibiz” dedi. Karaarslan’ın ikinci durağı Yüreğir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Mahmut Çelikcan’ın, Karacaoğlan Mahallesi’ndeki seçim bürosu oldu. Karaarslan, burada Yüreğir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Çelikcan ile bir süre sohbet ederek ona seçim çalışmalarında başarılar diledi.

 

Öğle namazını Dervişler Camiinde halkla birlikte kılan Dr. Cüneyt Karaarslan, ara vermeden sürdürdüğü seçim ziyaretleri programının akşam saatlerinde ise bu kez Süleyman Demirel Bulvarında ikamet eden vatandaşları evlerinde ziyaret etti.

 

AK Parti Çukurova Belediye Başkan Adayı Dr. Karaarslan ev ziyaretlerinde vatandaşlarla yaptığı sohbette, Çukurova için çok önemli projeler hazırladığını söyledi. Dr. Cüneyt Karaaslan, aydın, çağdaş, eğitimli, ülkesini, milletini seven insanların yaşam sürdüğü Çukurova ilçesine yerel hizmetlerin bugüne kadar yeterince gelmediğini vurguladı.  Karaarslan, "Ben hekimliğimin yanında yıllardır AK Parti'de siyaset yapıyor ve memleketime hizmet ediyorum. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan hizmetleri ile Türkiye'yi şaha kaldırdı. Bende bu çizgide Çukurova'yı şaha kaldırmak için yola çıktım" dedi.

 

Hekimlik ve belediyecilikte aynı amaç için hizmet edildiğini belirten Dr. Cüneyt Karaarslan, "İkisi de insana hizmet için vardır. Hekimler hastasına, 'şikayetiniz nedir' diye sorar ve sorunu çözmeye çalışır. Belediyecilikte böyledir. Halkın şikayetine, derdine çözüm bulursunuz. Bugün hekim belediye başkanlarımızın ne denli başarılı olduğu Gaziantep'e, Antakya'ya bakıldığında görülür. Hasta ile birebir ilgilenerek başarılı olan bir hekim, belediyecilikte de aynı başarıyı kesin yakalar" diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2014, 15:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42