banner6

Esnafa ucuz kredi

Garanti Bankası ile Adana Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (Adana ESOB) arasında düşük faizli kredi protokolü imzalandı.

Esnafa ucuz kredi
             

Esnafa ucuz kredi

ADANA(İLKHABER) - Garanti Bankası ile Adana Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (Adana ESOB) arasında düşük faizli kredi protokolü imzalandı.

 

ESOB Kocavezir Eğitim ve Hizmet Binasında, TESK Yönetim Kurulu Üyesi ve Birlik Başkanı Kazım Barış’ın makam odasındaki imza töreninde Garanti Bankası Çukurova Bölge Müdürü Hakan Öğer, Gazipaşa Şubesi Şubesi Müdürü Sevil Onat protokole imza koydular.

Garanti Bankası Gazipaşa Şube Başkanı Sevil Onat, yapılan anlaşma çerçevesinde Birliğe bağlı Odaların üyelerine uygun vade ve faiz oranıyla kredi verileceğini belirterek, 87 Oda’dan oluşan Adana Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’nin 153 bini aşkın üyesinin kendilerine sunulan özel fırsatlar dâhilinde ihtiyaç duydukları krediyi Garanti Bankası’ndan alabileceklerini, işletmelerin kredi kapsamında, KOBİ destek paketleri ve yenilikçi ürünlerden de faydalanabileceklerini söyledi.

 

Garanti Bankası Çukurova Bölge Müdürü Hakan Öger de protokolün imzalanmasından sonra Adana merkezdeki 22 şubeye bilgi verilerek Esnaf ve Sanatkârın her şubeden ilgili kredi başvurusunu yapabileceğini ifade ederken,“İhtiyaç sahibi değerli Esnaf ve Sanatkârlarımızı bütün şubelerimize bekliyoruz. Bu uygun kredilerden isteyen her esnafımız yararlanabilecek. Kredileriniz, şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun, bol kazançlar getirsin” dedi.

 Birlik Başkanı Kazım Barışık ise, vazgeçilmez unsur olan küçük esnaf ve sanatkârsız hiçbir ülkenin düşünülemeyeceğini belirterek,  ekonominin bel kemiği esnaf ve sanatkârların her alanda desteklenmesi ve kollanması gerektiğini söyledi.

Barışık, “Bizim esnafımızın en önemli özelliklerinden birisi kanaatkârdır, devletinden bir şey istememesidir. Kendi yağında kavrulur, vergisini verir ve üzerine düşen vatandaşlık görevini yerine getirir, İstihdam sağlar, ülke ekonomisinin can damarıdır. Teşviki hep sanayici ve iş adamları alır, ancak Esnaf ve Sanatkâra bu konuda bir şey düşmez. Bu protokolün Esnaf ve Sanatkârımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Alınan krediler yerinde ve iyi kullanıldığında mutlaka iyi işlerin yapılmasını sağlar. Esnaf ve Sanatkârı düşünerek böyle bir karar alarak hayata geçiren bankanızı da kutluyorum ”diye konuştu.

Yapılan konuşmalardan sonra protokol her iki tarafın imzalamasından sonra hayata geçirilmiş oldu.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42