Esnaflardan Cumhur İttifakı’na tam destek

Esnaflardan Cumhur  İttifakı’na tam destek

ADANA (İLKHABER) - Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu ile birlikte esnafları ziyaret etti. Ceyhanlı esnaflar Genel Başkan Yardımcısı Sarıeroğlu’na, 31 Mart seçimlerinde Cumhur İttifakına tam destek vereceklerinin sözünü verdi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Adana Milletvekili, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Jülide Sarıeroğlu, 31 Mart Seçimlerinde Cumhur İttifakı Ceyhan Belediye Başkan Adayı Ali Alper Boydak ile birlikte esnafları ziyaret etti. Esnafların sorun ve taleplerini dinleyen Genel Başkan Yardımcısı Sarıeroğlu, 31 Mart seçimleri sonrası Ceyhan’ın Türkiye’nin geleceği için en önemli projelerden biri olan Ceyhan Enerji İhtisas Bölgesi’ne yatırımların başlayacağının müjdesini verdi. 

MEŞALELERLE KARŞILANDILAR

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu’nu Ceyhan’ın girişinde, Ceyhan Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ali Alper Boydak ile birlikte AK Parti İlçe Başkanı Muhammed İslam Bünül, STK temsilcileri ve  yüzlerce vatandaş karşıladı. Yüzlerce aracın katılımıyla Ceyhan’a çıkartma yapan Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu ile Başkan Boydak tarihi demir köprüde meşalelerle karşılandı. 

ESNAFLARDAN SARIEROĞLU VE BOYDAK’A YOĞUN İLGİ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sarıeroğlu ile birlikte yüzlerce esnafı ziyaret eden Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak’a esnaflar yoğun ilgi gösterdi. Genel Başkan Yardımcısı Sarıeroğlu ile Başkan Boydak esnaf ziyaretleri sırasında kebap tezgahının başına birlikte geçip vatandaşlara ikramlarda bulundu.

SARIEROĞLU: CEYHAN VE ADANA TÜRKİYE’NİN MARKA ŞEHİRLERİ OLACAK

Esnafların ve vatandaşların sorunlarını ve taleplerini tek tek dinleyen Sarıeroğlu, “31 Mart seçimlerinde Cumhur İttifakı adaylarımız Adana’da Hüseyin Sözlü ve Ceyhan’da Ali Alper Boydak Başkanlarımızla önce Allah’ın izniyle sonra sizlerin desteğiyle zafere ulaşacaktır. Cumhur İttifakı zaferi sonrası Adana’nın ve Ceyhan’ın önündeki tüm engelleri bir bir aşacağız. Belediye başkanlarımız da Ceyhan’ı ve Adana’yı bakanlıklarımızın desteğiyle Türkiye’nin marka şehirleri haline getirecektir” dedi.

Ceyhan’da Köprübaşı, Atatürk ve Kızılay Caddesinde yüzlerce esnafı ziyaret eden Genel Başkan Yardımcısı Sarıeroğlu ile Başkan Boydak, daha sonra ise bir dizi ziyaretler gerçekleştirdiler.

 

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2019, 13:21

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2