Faruk Çelik: Meselemiz memleket meselesi

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Faruk Çelik, il merkezindeki seçim bürosu açılışlarında coşkulu kalabalığa hitap etti.

Faruk Çelik: Meselemiz memleket meselesi

Sedat ATİLLA

ŞANLIURFA (İLKHABER) - Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı  AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Faruk Çelik bir yandan il merkezindeki ve kırsaldaki vatandaşlara tek tek ulaşırken diğer yandan seçim bürosu açılışlarında coşkulu kalabalıklarla bir araya geliyor.  Çelik il merkezinde kendisi ve partisi adına açılan seçim bürolarında, AK Parti iktidarının Türkiye ve Şanlıurfa için önemine vurgu yapıyor. Seçim Sath-ı mahallinde adeta uyku nedir bilmeyen Çelik ulaşılmadık kimseyi bırakmamayı hedefliyor.

Yoğun programların arasına seçim bürosu açılışlarını da ekleyen Çelik," Huzur ve Barışın kenti Şanlıurfa Türkiye'nin de sigortasıdır.” dedi. Çelik il merkezinde kendisi adına Ali Topal, Metin Baydilli, Fevzi Demirkol ve İbrahim Güllüoğlu tarafından açılan seçim bürolarında önemli mesajlar verdi. şunları söyledi:

"Çok yoğun çalışıyoruz uyku nedir bilmiyoruz. Ama Şanlıurfa'nın huzuru barışı ve kardeşliği için gerekirse gece gündüz çalışırız. bizle birbirimizi biliyoruz tanıyoruz. Bizler sorunları çözmek için buradayız. Yaklaşık 13 Katrilyonu Şanlıurfa'ya gönderdik. eğitim sağlık ve ulaşım konularında Şanlıurfa'ya devasa yatırımlar yaptık. inşallah bundan sonrada var gücümüzle Şanlıurfa yatırımları göndermeye devam edeceğiz. inşallah yüce Rabbim bu birlik ve beraberliğimizi bozmaz. "

Çelik ayrıca AK Parti’nin açıkladığı seçim beyannamesiyle ilgili detayları da vatandaşlarla paylaştı.

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2015, 06:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2