banner6

Genç girişimciler ADASO'da buluştu

TOBB Adana Girişimciler Kurulu'nda yeni dönem

Genç girişimciler  ADASO'da buluştu
 

TOBB Adana Girişimciler Kurulu'nda yeni dönem

 

Genç girişimciler

ADASO'da buluştu

 

  ADANA (İHA) - TOBB Adana Genç Girişimciler Kurulu'nda yeni yapılanma döneminin ilk buluşması Adana Sanayi Odası'nda gerçekleştirildi. 

  Adana Sanayi Odası'nda düzenlenen ve TOBB Genç Girişimciler Kurulu üyesi Sezai Hazır ile TOBB Girişimcilik Müdürlüğü Uzmanı Cahit Ceren'in de katıldığı toplantının açılışında konuşan TOBB Adana Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Tansel Ün, yeni dönem faaliyetlerine başlanması, kurulun tüm üyelerinin birbirleriyle tanışması ve kaynaşmasını sağlamak amacıyla toplantının düzenlendiğini söyledi.  Girişimciliğin artırılması ve teşvik edilmesi konusunda politikaların ve görüşlerin ortaya konulduğunu belirten Ün, kurulun yeniden yapılanma sürecinde 50 olan üye sayısının 241'e yükseldiğini kaydetti.

  TOBB Genç Girişimciler Kurulu Üst Kurulu üyesi Sezai Hazır, genç girişimcilerin iş dünyasında politikalara katılımının artırılmasını, işbirliğinin güçlendirilmesini ve ortak iş yapma fikri ile doğru staj programlarının geliştirilmesini, küresel rekabet edilebilirliğinin yolunun açılmasını hedeflediklerini bildirdi. Hazır, "Hepimiz icat çıkarma, eski köye yeni adet getirme, elinin hamuruyla erkek işine karışma sloganlarıyla yetiştirildik. Halen devam eden bu olgu değiştirilmelidir. Çünkü bir toplum icat çıkarmazsa, eski köye yeni adet getirmezse, elinin hamuruyla da erkek işine karışmazsa girişimci de olmaz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42