“Genel Başkanımın teveccühü”

Uluslararası Adana Film Festivali’nin basın toplantısında yerel seçimlerde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından yeniden aday gösterilmesi sorulan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü; “Sadece MHP’nin değil, Türkiye’nin de ilk açıklanan belediye başkan adayıyım. Genel başkanımız, benim yaptığım festivalleri beğeniyor. Güzel festival yaptığımı ve devam etmem gerektiğini söyledi. Tabi bu genel başkanımızın bana olan teveccühü, güveni ve sevgisidir. Bu benim için gurur vesilesidir. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

“Genel Başkanımın teveccühü”

Serhat ŞANLI

ADANA (İLKHABER) - Yerel seçimlerde MHP'den yeniden aday olduğunu belirten Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü; Genel başkanımız, benim yaptığım festivalleri beğeniyor. Güzel festival yaptığımı ve devam etmem gerektiğini söyledi" dedi.

Daha önce 3 dönem Adana’nın Ceyhan İlçe Belediye Başkanlığı ve 30 Mart 2014’teki yerel seçimlerde de Adana Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Hüseyin Sözlü, 2019 yerel seçimlerinde yeniden aday gösterildi.

Bu yıl 25’incisi düzenlenen Uluslararası Adana Film Festivali’nin basın toplantısında yerel seçimlerde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından yeniden aday gösterilmesi sorulan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü; “Sadece MHP’nin değil, Türkiye’nin de ilk açıklanan belediye başkan adayıyım. Genel başkanımız, benim yaptığım festivalleri beğeniyor. Güzel festival yaptığımı ve devam etmem gerektiğini söyledi. Tabi bu genel başkanımızın bana olan teveccühü, güveni ve sevgisidir. Bu benim için gurur vesilesidir. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Sözlü, bayramlaşmaya gittiğinde müjdeyi aldığını belirterek; “Bayramlaşmak için gittiğimde 1’inci sırada kendisi vardı, beni yanına aldı. Bu ödül gibi davranışlarıyla beni her seferinde mahcup ediyor. Sorumluluğumuzu artırıyor. Kendilerine teşekkür ederim. İnşallah Adana’yı yeniden bu güvene layık olmak için armağan etmeye çalışacağım” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2018, 15:27

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER