banner6

Göktekin: Kente iyi hizmet verecek kişiyi desteklerim

Saadet Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yakup Budak, Saadet Partisi Seyhan Belediye Başkan Adayı Hamza Çalışkan ve Parti YİK üyesi Recep Çalışkan, Adana’daki Mardinliler Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı’nı (MARDAV)ı ziyaret etti.

Göktekin: Kente iyi hizmet verecek kişiyi desteklerim


BAYRAM BULUT

ADANA (İLKHABER) 

Vakıf binasında gerçekleşen ziyarete, MARDAV Başkanı Osman Göktekin, Vakıf Başkan Yardımcısı Mehmet Yalçın, Genel Sekreteri Sabahattin Yumuşak, Sayman Metin Kanık, Denetleme Kurulu Üyesi Sırrı Hamidi, yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda vakıf üyesi katıldı.

Burada konuşan Saadet Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yakup Budak MARDAV’a geldiklerinde kendilerine evlerine geliyormuş gibi hissettiklerini söyledi. Daha önce Adanalıların teveccühü ile 2 dönem milletvekilliği yaptığını anlatan Budak, bu dönemde Adana’da adil bir belediyecilik yapmak için yola çıktıklarını söyledi. Şimdiye kadar kentte adil bir belediyeciliğin yapılmadığını dile getiren Budak, “kentin birçok yerinde farklılıklar var. Eşitlik yok. Biz adil ve eşit bir belediyecilik yapacağız. Adana’nın tamamına hizmet için geliyoruz. Bir reklam .belediyeciliği yapılıyor. Bu savurganlığın bedelini kim ödeyecek. Belediyecilik sadece kaldırım taşları yapmak değildir. “ dedi.

İŞSİZLİK SORUNU VAR

Budak, Adana’nın işsiz kenti olduğuna dikkat çekti. Bunun sebebininse yatırımların önünün kapanması olduğunu belirten Budak, “Bu işsizlik beraberinde farklı tehlikeleri de getiriyor. Adana’da uyuşturucu kullanımı çok fazla arttı. Yerel seçimlerde yerel hesaplar, genel seçimlerde genel hesaplar yapılmalı. Güney ve kuzey arasında eşitsizlik var. Biz bu eşitsizliği de ortadan kaldıracağız” diye konuştu.

BAŞKAN ADAYININ GÜVENİLİR, HELALİ HARAMI BİLMESİ GEREKİR

Adana’daki Mardinliler Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı (MARDAV) Başkanı Osman Göktekin ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.  Göktekin, Budak’ın Milli Görüşün Türkiye’ye önemli kazanımlarından biri olduğunu söyledi. Yerel seçimlerde partinin değil de adayın önemli olduğuna dikkat çeken Göktekin, “Başkan adayının güvenilir, helali haramı bilmesi gerekir. Yerel seçimlerde ben şahsa bakarım. Eğer kente iyi hizmet edecekse onu desteklerim. Sizinde dürüstlüğünüzü bilen biriyim. Allah’tan size başarılar dilerim” diye konuştu.

 DÜRÜSTLÜK BİR MEZİYET DEĞİL İMANIN GEREĞİDİR

MARDAV Genel Sekreteri Sabahattin Yumuşak ise, artık dürüst adayları sahalarda görmenin mutluluğu içerisinde olduğunu söyledi. Bu seçimde birbirinden değerli ve dürüst adayların sahalarda çalıştığına dikkat çeken Yumuşak, “Dürüstlük bir meziyet değil imanın gereğidir. Adaylarımızda dürüstlüğün yanı sıra birde çalışkanlık bekliyoruz. Sizde çok değerli ağabeyimizsiniz. Size ve ekibinizi Allah muavfak etsin diyorum.”  şeklinde konuştu.Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2014, 17:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER