Gül’e büyük sevgi

MHP Adana Milletvekili Adayı Sinan Gül, gece-gündüz demeden çalışmalarını yoğun olarak sürdürüyor

Gül’e büyük sevgi

ADANA (İLKHABER) - Milliyetçi Hareket Partisi Adana Milletvekili adayı Sinan Gül, seçim çalışmalarını gece-gündüz ayrımı yapmaksızın devam ettirirken, Gül’ün bu çabası, partili-partisiz tüm vatandaşlar tarafından büyük takdir görüyor.

HER YERDE, HER KESİMDE “GÜL” KOKUSU

Milliyetçi Hareket Partisi Adana Milletvekilliği sıralamasının değişmesi sonrasında parti tabanının yanı sıra kentin birçok dinamizminde büyük bir hareketlilik gözleniyor. Adana’da sivil toplum örgütleri, kamu kurum ve kuruluşları, sendikalar, parti teşkilatları, ülkü ocakları, ilçeler, mahalleler ve köyleri adım adım arşınlayarak vatandaşlarla sohbet eden ve desteklerini isteyen Sinan Gül’ün bu çabası tüm kesimlerden takdir görürken MHP’ye gösterilen bu ilginin seçim sonuçlarına olumlu yansıması kaçınılmaz olarak gösteriliyor.

“MHP’NİN ZAFERİ KAÇINILMAZ”

MHP adana Milletvekili adayları olarak gerek parti teşkilatları ve gerekse, ülkü ocakları, kadın kolları ve tüm partilileriyle beraber elele omuz omuza bir mücadele içinde olduklarını vurgulayan MHP Milletvekili Adayı Sinan Gül, “Halkımız artık sorunların çözüm adresi olarak partimizi görüyor. Tüm camia olarak verdiğimiz bu onurlu mücadelede vatandaşlarımızın tam desteğini alacağımıza inanıyor ve Adana halkına güveniyorum. Partimizin 1 Kasım seçimlerindeki zaferi kaçınılmaz bir sonuçtur” dedi.

“SÖZLÜ’NÜN DESTEĞİ BÜYÜK”

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün milletvekili adaylarına verdiği manevi desteğin çok büyük olduğunun da altını çizen MHP Milletvekili Adayı Sinan Gül, “Başkanımız Hüseyin Sözlü adeta bizler gibi yani adaymış gibi çalışmalarda bulunuyor ve desteklerini esirgemiyor. Başkan Sözlü’ nün yanı sıra,  İl Başkanımız Yusuf Baş başta olmak üzere tüm teşkilat başkanlarımız her zaman yanımızda yer alırken bu destekler benim gibi tüm adaylar için moral depolamamıza vesile oluyor. Bu pozitif görüntümüz vatandaşlarımızın da tercihini partimizden yana kullanacaklarının göstergesi oluyor. Tüm arkadaşlarımızın verdiği bu mücadele sandığa yansıyacaktır.” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2015, 15:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2