banner6

Gün sayıyoruz

Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Torun, Adana'ya layık görülen hizmetsizlik elbisesini yırtacaklarını ileri sürdü

Gün sayıyoruz

ADANA(İLKHABER) - Seçim çalışmaları kapsamında gittiği her mahallede gerçekleştirdiği toplantılar, binlerce kişinin katılımıyla mitinge dönüşen Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, Adana’ya layık görülen hizmetsizlik elbisesini yırtacaklarını, “Yıllardır kente kaybettirmekte dur durak bilmeyen zihniyete” son verip, Adana’yı yıllardır özlemle beklediği hizmet ve yatırımlara hızla kavuşturacaklarını söyledi.

ADANA’YA BİÇİLEN HİZMETSİZLİK

ELBİSENİ YIRTIP ATACAĞIZ

Adana’nın sahip olduğu sosyal, kültürel, doğal, ekonomik ve tarihi zenginliklerinin bugüne kadar değerlendirilemediğine, yatırımcıların küstürüldüğüne, bunun sonucunda Adana’nın işsizliğin başkenti olduğuna dikkat çeken Abdullah Torun, “Kendi siyasi ikballeri uğruna, merkezi hükümetlerle sürekli kavga eden, Büyükşehir Belediyesi’ni hizmet değil, entrikaların merkezi haline getiren 30 yıllık köhnemiş zihniyetin Adana’yı getirdiği nokta ortada. Adana’yı getirdiği içler acısı durumu umursamayan ve kente kaybettirmede dur durak bilmeyen bu zihniyetin, Adana’ya biçtiği hizmetsizlik elbisesini yırtıp atacağız. Adana’yı özlemle beklediği devasa yatırım ve hizmetlerle hızla buluşturacağız. Büyük Adana’yı oluşturmak için gün sayıyoruz” dedi.

YATIRIMLARLA VUSLAT İÇİN

BU GÜNLER, SON GÜNLER

Açıklamasında, 30 Mart’ta yapılacak seçimler ile birlikte Adana’da artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını, halkın vereceği oylarla Adana’nın kaderinin değişeceğini ifade eden Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, “Bu günler, Adana’nın hizmet ve yatırımlarla vuslatı için son günler. Gittiğimiz tüm ilçelerde ve mahallelerde halkımızın gösterdiği yoğun ilgi, Büyükşehir Belediyesi’nde artık Adana’ya hizmet sevdasıyla yanıp tutuşan Ak kadroların göreve geleceğini ve Adana’nın hizmet ve yatırımlarla buluşacağını müjdeliyor. Karşımızdakilerin hayallerinin bile ulaşamayacağı projelerimizle, Adana’nın tüm ilçe ve mahallelerinde Ak Belediyecilik anlayışını hakim kılacağız. Adana, artık insanıyla birlikte sosyal, ekonomik ve kültürel açıdan mutlu ve müreffeh bir kent olacak“ şeklinde konuştu.


Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2014, 17:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER