banner6

GÜRKAN’DAN MİTİNG TEŞEKKÜRÜ

AK Parti Adana Milletvekili Av.Fatoş Gürkan, Başbakan Erdoğan’ın Adana mitingini izlemeye gelen vatandaşlara teşekkür ederek; “Alanını doldurarak bir kez daha tarih yazdınız” dedi.

GÜRKAN’DAN MİTİNG TEŞEKKÜRÜ

ADANA (İLKHABER)    Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı bağrına basan, kendilerini yalnız bırakmayan tüm Adanalı hemşerilerine teşekkür eden Gürkan; şunları keydetti:

“ İstasyon Meydanı’nda Adana, tarihinde görmüş olduğu en büyük kalabalıklarından birine şahit oldu. On binlerce vatandaşımız, Dünya lideri, Türkiye’nin mimarı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a destek vermek için, onun yanında olabilmek için adeta İstasyon Meydanı’na sel olup aktı. Ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara dur demek için, bu önemli mücadelede Sayın Başbakanımızın yanında olduğunu hissettirmek için adeta istasyon meydanına koştu.

 Tüm Adanalı hemşerilerimize bu ilgi ve destekleri için, ülkemizin yakalamış olduğu istikrarın ve Lider Ülke Türkiye idealinin yanında oldukları için teşekkür ediyorum. 

Aziz Milletimizin bize vermiş olduğu bu destek ve güven olduğu sürece hiçbir şeyden korkmadan bütün tuzakları boşa çıkararak, kutsal bildiğimiz vatan ve millet uğruna kendimizi adamaya tüm gücümüzle hizmet üretmeye devam edeceğiz.

Bu duygularla Sayın Başbakanımıza göstermiş oldukları yoğun ilgiden dolayı tüm Adanalı hemşerilerimize ve böyle tarihi bir organizasyonun hayat bulmasında çok büyük emek sarf eden tüm AK Parti Teşkilatı üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2014, 12:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42