banner6

Güven; “Hürriyet’imiz güzel olacak”

Güven;  “Hürriyet’imiz güzel olacak”

Rukiye UYANIK

ADANA (İLKHABER) –Merkez Seyhan ilçesine bağlı Hürriyet Mahallesi’nin muhtar adayı olan Ahmet Güven çok eksileri olduğunu belirterek, “Halk için geliyoruz. Mahalle için geliyoruz. Yaşlılar için dinlenme yeri, gençlerimiz okuma ve sosyal tesisler. Günü 24 saati açık olacağız. Projelerimiz çok. Hürriyet’imiz güzel olacak” dedi.

Seçimlere sayılı günler kala adaylarda da hummalı bir çalışma içerisine girdi. Seçim çalışmaları çerçevesinde belediye başkan adaylarının yanı sıra, mahalle muhtar adayları da bölgelerinde vatandaşları dolaşarak projelerini anlatarak destek arıyor.

Yerel seçimler kapsamında Adana’nın merkez Seyhan ilçesine bağlı Hürriyet Mahallesi’nin muhtar adayı olan Ahmet Güven, mahallelerinin dışarıdan kötü imaj ile anıldığını ve bu bağlamda öyle bilindiği gibi olmadığını söyledi.

Seçilmesi durumunda hazırladığı önemli projeler ile mahalleyi daha yaşanabilir hale getireceklerini ve kötü imajının kalkacağını belirten Güven, “Hürriyet Mahallesi’nden insanlar korkuyor. Aslında öyle değil. Buranın güzel olduğunu hazırladığımız projeler ile göstereceğiz. Soyadım Güven ve buranın da güvenli olduğunu ispatlayacağız” dedi.

Yapacağı çalışmalar hakkında bilgi veren Hürriyet Mahallesi muhtar adayı Ahmet Güven, seçilmesi durumunda yapacağı projelerini şöyle sıraladı;

“Şimdiye kadar yeterli hizmeti göremedik. Eksiğimiz çok. Yollarımız, alt yapımız, park sorunlarımız ve en önemlisi sosyal tesislerimiz yok. Millet mahallemizden korkuyor.

Biz halk için geliyoruz. Mahalle için geliyoruz. Öncelikle dışarıdan bakıldığında mahallenin imajını düzelteceğiz. Yaşlılar için oturma alanı dinlenme alanı, gençlerimiz için sosyal projeler olacak. Sakinlerimizin rahat rahat oturup gazetesini okuyacağı, sohbet edeceği güzel alanlar yapacağız.

Muhtarlığımız sabahtan akşama kadar açık olacak. Yardımlaşma derneği kuracağız. Mahallenin tüm ihtiyaçlarını bu dernekten karşılayacağız. Mahalleye gelen yardımları hakkaniyetli şekilde dağıtacağız. Gerçekten ihtiyaç sahibi insanlarımızı bulup onlara hizmet edeceğiz.

Mahallemizin yol sorunları var, elektrik sorunları var, altyapı sorunları var. Bunlara kesin çözüm bulacağız. Müzikle, sanatla ilgili projelerimiz var. Çevremiz geniş. İlgili belediyeler ile devamlı irtibatlı olup eksiklerimizin hepsini gidereceğiz.

Buradan mahalle sakinlerine eğer muhtarlığımda 1 yıl içeresinde dediklerimi yapmazsam istifa edeceğim diyebilirim.

Biz farkıyız, çalışkanız. Farklı olduğumuzu ispatlamak istiyoruz. Hürriyet’imiz güzel olacak”

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2019, 11:59

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER