banner6

GÜVENÇ, ÇİFTÇİ, EKİNCİ VE DEMİRKOL OYUNU KULLANDI

AK Parti; Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç, Haliliye Belediye Başkan adayı Fevzi Demirkol, Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci ve Karaköprü Belediye Başkan Adayı Nihat Çiftçi oylarını kullandı.

GÜVENÇ, ÇİFTÇİ, EKİNCİ VE DEMİRKOL OYUNU KULLANDI

Sedat ATİLLA

ŞANLIURFA (İLKHABER) - Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç, sabahın erken saatlerinde ailesiyle birlikte oy kullandı. Güvenç'in oğlu İbrahim Yurday, ilk kez gittiği sandık başında babası için oy kullandı. Başkan Adayı Celalettin Güvenç eşi Turan, kızı Selvi Nazlı ve oğlu İbrahim Yurday ile birlikte saat 08.30’da Türk Anneler Derneği Rasime Polat İlköğretim Okulu’na gelerek, 2094 nolu sandıkta oyunu kullandı. Güvenç, oy kullanma işlemi öncesi sandıkları gezerek, görevlilere başarılar dilerken vatandaşlara da seçimlerin hayırlı olmasını diledi.

Torluk İlköğretim okulunda oyunu kullanan, sandık başkanına ve görevlilere başarılar dileyen Eyyübiye Belediye Başkan adayı Mehmet Ekinci ise Ekinci oy pusulasını alıp oyunu kullandı. Oylarını kullanan Ekinci ailesi okuldaki diğer sandık görevlilerini ziyaret edip seçmenlerle sohbet ettiler. Ekinci, seçim sonuçlarının millete ve ülkeye hayırlı olması temennisinde bulundu.

Oy kullanmasının ardından konuşan Başkan adayı Ekinci, "Bugün uzun bir maratonun sonundayız. Bütün hemşerilerimiz gelip oylarını kullanıyor. İnanıyorum ki Türkiye'de demokrasi, Eyyübiye'de de kazanacaktır. Bu mücadele sonunda Eyyübiye için en hayırlısı olmasını temenni ediyorum. Önümüzdeki 5 yıllık süre içerisinde Eyyübiye'ye çok büyük hizmetlerin geleceğine inanıyorum. Oyunu kullanan bütün hemşerilerimi tebrik ediyorum." dedi.

DEMİRKOL’DA OYUNU KULLANDI.

AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Fevzi Demirkol, oyunu ailesi ile birlikte kullandı.

Haliliye bölgesinde ikamet eden AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Fevzi Demirkol ve ailesi, bugün öğleden sonra Haliliye bölgesinde bulunan Şanlıurfa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesine giderek oylarını kullandılar.

Şanlıurfa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 1280 nolu sandıkta Eşi Adile Demirkol, Kızı Nezire Demirkol ve oğlu Nihat Demirkol ile sandık başına giden Başkan Adayı Fevzi Demirkol, burada ailesi ile birlikte oylarını kullandılar.

Oyunu kullanan Demirkol daha sonra bir açıklama yaparak; ’30 Mart yerel seçimlerinin memlekete hayırlar getirmesini dileyerek diğer seçilecek olan başkanlarına da başarılar diledi.

Oylarını kullandığı İmam Hatip Lisesi ve Haliliye bölgesindeki bir çok okulu ziyaret eden Başkan Adayı Fevzi Demirkol, sandık başkanlarıyla ve vatandaşlarla bir süre görüştü. 

BAŞKAN ÇİFTÇİ, DEMOKRATİK BİR GÜN YAŞIYORUZ

AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Av. Nihat Çiftçi, bugün Karaköprü Fen Lisesi 1068 nolu sandıkta oy’unu kullandı.

 

Karaköprü Fen Lisesi 1068 nolu sandıkta oy’unu kullanmaya gelen AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Av. Nihat Çiftçi, sandık görevlileri ile tek tek tokalaşarak kimliğini beyan edip oy kullanma işlemini gerçekleştirdi.

Başkan Çiftçi, oy kullandıktan sonra yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Türkiye’miz Şanlıurfa ve Karaköprü bir demokratik gün yaşıyor. Öncelikle sonuçların ülkemiz, ilimiz ve ilçemiz açısından hayırlara vesile olmasını diliyorum. İnşallah muhakkak halkın iradesi üstündür kesinlikle ülkenin selameti ve istikameti açısından bir görüş ortaya çıkacaktır. Şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2014, 18:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42