banner6

Hizmet için yola çıktım

AK Parti Meclis Üyesi Adayı Ahmet Yarar, bu kente bende AK Parti ile birlikte bu kente hizmet etmek için meclis üyeliğine aday olduğunu savundu.

Hizmet için yola çıktım

Hizmet için yola çıktım

ADANA (İLKHABER) Adalet ve Kalkınma Partisi Seyhan Belediye Meclis Üyesi Adayı Ahmet Yarar, kendisinin Adana’ya gönül vermiş biri olarak, kente için hizmet etmek için yola çıktığını söyledi.

Ak Parti Adana Seyhan Belediye Meclis Üyesi Adayı Ahmet Yarar gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu. Burada yazı İşleri personelleri ile görüşen Yarar, kente olan vefa borcunu ödemek için AK Parti Seyhan Belediye Meclis Üyeliğine talip olduğunu belirtti. Kendisinin Şuan Özgelinkaya Unlu Mamülleri LTD ŞTİ’nin Yönetim kurulu Başkanlığını yaptığını anlatan Yarar, “Ben Adana’ya gönül vermiş biriyim. Çünkü bütün servetimi bu kentte kazandım. Bu şehre vefa borcum var. Bana kim gelir bu şehir için bir şey yapacağız derse ben koşulsuz ve çıkar gözetmeksizin o kişinin yanında yer alırım. Bu kent için AK Parti’nin bir çok şey yaptığını gördüm. Bu kente bende AK Parti ile birlikte bu kente hizmet etmek için meclis üyeliğine aday oldum” dedi.

Siyasetin insan merkezli yapılması gerektiğini ifade eden Yarar, “Bu anlayışın Ak Parti içerisinde  var olduğunu  biliyoruz.  Söz konusu Adana olduğu için ve bana ihtiyaç olduğu düşünerek meclis üyeliğine talip oldum. Tek şartım var seçim bittikten sonra parti rozetlerini çıkartıp bir kenara bırakıp kent için neler yapabilir ona bakmalıyız. Benim ne şana nede şöhrete ihtiyacım var. Tek ihtiyacım bu kentin gelişmesidir. Kentimiz hak ettiği yere artık  gelmeli.  Bunu hep birlikte başarabiliriz. Bunun için tüm hemşerilerimden ve Adanalılardan destek istiyorum” diye konuştu.

Ahmet Yarar, 1977 yılında Mardin’in Midyat ilçesinde doğdu. 2012, 2013 yılları arasında Adana Demirspor Kulübü’nde yöneticilik yaptı. MARDAV Vakfı Kurucu üyelerinden  olan Yarar, 2013 yılından buyana  Adana Ticaret Odası 37. Grup Meslek Komitesi’nin Başkanlığını yapmakta.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2014, 16:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER