banner6

İYİ Parti’den coşkulu 3. Yıl kutlaması

İYİ Parti’nin kuruluşunun 3. Yılında tüm İllerde olduğu gibi Adana’da da coşkuyla kutlandı. Adana İYİ Parti teşkilatı Genel Başkan Meral Akşener’e olan bağlılıklarını bir kez daha dile getirdiler. İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, 3 yıl önce kurulan partilerinin millet meclisinde ve tüm Türkiye genelinde yaptığı başarılı çalışmalar neticesinde, aranılan siyasi parti konumuna geldiğini söyledi.

İYİ Parti’den coşkulu  3. Yıl kutlaması

ADANA (İLKHABER) - İYİ Parti’nin kuruluşunun 3. Yılında tüm İllerde olduğu gibi Adana’da da coşkuyla kutlandı. Adana İYİ Parti teşkilatı Genel Başkan Meral Akşener’e olan bağlılıklarını bir kez daha dile getirdiler.

İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, 3 yıl önce kurulan partilerinin millet meclisinde ve tüm Türkiye genelinde yaptığı başarılı çalışmalar neticesinde, aranılan siyasi parti konumuna geldiğini söyledi.  Boyvadaoğlu, “Biz her kesimin partisiyiz. İYİ Parti vatandaşlarımızın sorunlarını  mecliste gündeme getirerek, ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntıların çözümü yollarında çalışma yapmaktayız. Vatandaşımızın sorunu bizim sorunumuzdur. İYİ Parti vatandaşın umududur.” dedi.

Parti İl binasında tüm teşkilatın katılımıyla coşkulu bir şekilde 3. Yıl kutlaması yapıldığını, İYİ Parti’nin günden güne büyüyerek, Adanalıların ilgi odağı olmayı başardığını ifade eden İYİ Parti İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, “Partimiz her geçen gün büyümektedir. İYİ Parti’ye güvenen Adanalı hemşehrilerimizi hayal kırıklığına uğratmamak için gece-gündüz çalışmaktayız. Partimizi Adana’da birinci olarak çıkartmak istiyoruz ve bu yüzden  Adanalı hemşehrilerimizle birlikte daha da büyüyeceğiz.” Şeklinde konuştu

Öte yandan İYİ Parti kuruluşunun 3. Yıl kutlamalarına, İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, İlçe Başkan ve yöneticileri, Meclis üyeleri, İl ve İlçe gençlik kolları, yöneticilerin yanı sıra partililer katıldı.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42