banner6

İzgioğlu: Ülkenin kaderi değişecek

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, Cumhurbaşkanlığı seçimi sonuçlarının Türkiye'nin kaderini belirleyeceğini ve Türk Milleti'nin son çıkışı olduğunu belirterek, “Ya Türk milleti burada kararını verip zillete hayır diyecek ya da parçalanma noktasına gelecektir, sistem değişikliği noktasına gelecektir” dedi.

İzgioğlu: Ülkenin kaderi değişecek

ADANA (İHA) -Hayriye Kemal Kusun İlköğretim Okulu'nda 1027 nolu sandıkta ailesiyle birlikte oy kullanan Mustafa İzgioğlu, “Vatandaşlık görevini yerine getirdik” dedi. Türkiye tarihinde ilk defa Cumhurbaşkanlığı seçiminin halk tarafından yapıldığını anımsatan İzgioğlu, şunları söyledi:
  “Cumhurbaşkanlığı seçimi Türkiye'nin kaderini belirleyecek bir seçimdir. Türk Milleti'nin son çıkışıdır. Ya Türk milleti bunda kararını verip devam diyecek, zillete hayır diyecek ya da Türk Milleti, parçalanma noktasına gelecektir, sistem değişikliği noktasına gelecektir. Biz sistem değişsin istemiyoruz. Demokrasi her zaman Türk Milleti için önemlidir. Türkiye Cumhuriyeti Devleti zor şartlar altında kurulmuştur ve Cumhuriyet'i koruyacağız deyip oyumuzu kullandık. Oyumuz zaten belliydi. Çalıştık, uzun zamandır da çalışıyoruz. İnşallah Türk Milleti kendi kararını verecektir. İnşallah birinci turda kazanacağız.
 

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2014, 18:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42