banner6

Karalar: Seyhan’ın sorunları bir an önce çözülmeli

Başkan Karalar'a iade-i ziyarette bulunan Kaymakam Okur, Seyhan'da uyum içinde el ele çalışacaklarını söyledi

Karalar: Seyhan’ın sorunları  bir an önce çözülmeli


ADANA(İLKHABER) - Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar göreve gelir gelmez ilk resmi ziyaretini Seyhan Kaymakamı Ahmet Okur'a gerçekleştirmişti. Okur, ziyaretin hemen ardından Başkan Zeydan Karalar'a iade-i ziyarette bulundu.

 “UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞILACAK”

Okur Başkan Karalar'a tekrar başarılar dilerken bir çok konuda belediye ile birlikte ortak çalışacaklarını ve Seyhan'a hizmet edeceklerini söyledi. Okur, "Belediye ile Kaymakamlık birbirlerini tamamlayan, destekleyen, yol gösteren kurumlardır. Seyhan'a hizmet etmek vatana hizmet etmektir. Özellikle eğitimden başlayarak, okulların fiziki ihtiyaçlarını karşılamadan başlayarak birlikte çalışacağız. Belki bize gelen talepleri biz başkana, başkana gelen talepleri o bize iletecek. Böylelikle birlikte çalışacağız. Neticede Seyhan halkının huzuru ve refahı bizim için çok önemli hem genel idare, hem yerel idare olarak Seyhan'ın ihtiyacı için her türlü adımı birlikte atacağız, hep birlikte çalışacağız. Başkanımıza tekrardan hayırlı olsun diliyor, tebrik ediyorum. İnşallah iyi bir belediyecilik dönemi geçirir." şeklinde konuştu.

 "SEYHAN'IN SORUNLARININ BİRAN ÖNCE ÇÖZÜLMESİ GEREKLİ"

Seyhan'ın önemli sorunları olduğunu ve bu sorunların biran önce çözülmesi gerektiğini belirten Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar bu anlamda Kaymakamlık ile uyum içerisinde çalışacaklarının altını çizdi. Karalar, "Ben sayın Kaymakamımızın dediği gibi birbirini tamamlayan kurumlar olacağımızın altını çizmek istiyorum. Seyhan'da önemli sorunlar var. Bu nedenle Seyhan  çok hizmet almak zorunda.  Bu böyle gidemez. Hiç beklemeden sorunları çözülmesi gerek. Bizde bu doğrultuda çalışıyoruz." dedi.

 


Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2014, 17:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER