banner6

Kısacık: Deva Partisi Türkiye’nin umudu oldu

DEVA Partisi Adana İl Yönetim Kurulu kurucu il başkanı Sadullah Kısacık başkanlığında oluşturuldu. İl başkanı Sadullah Kısacık yaptığı açıklamada Deva Partisinin Türkiye’nin umudu olduğunu bu kapsamda vatandaşın Deva partisine büyük bir teveccühü olduğunu belirtti. Kurucu il başkanı olarak görevlendirildiği günden buyana il kurucu heyet olarak tüm Adana’yı kucaklayacak ve en iyi şekilde temsil edecek bir yönetim kurulu oluşturmak için titiz bir çalışma yürüttüklerini bu kapsamda çalışmaları tamamlayarak resmi olarak il yönetim kurulunu oluşturduklarını söyledi.

Kısacık: Deva Partisi  Türkiye’nin umudu oldu

ADANA (İLKHABER) - DEVA Partisi Adana İl Yönetim Kurulu kurucu il başkanı Sadullah Kısacık başkanlığında oluşturuldu. İl başkanı Sadullah Kısacık yaptığı açıklamada Deva Partisinin Türkiye’nin umudu olduğunu bu kapsamda vatandaşın Deva partisine büyük bir teveccühü olduğunu belirtti. Kurucu il başkanı olarak görevlendirildiği günden buyana il kurucu heyet olarak tüm Adana’yı kucaklayacak ve en iyi şekilde temsil edecek bir yönetim kurulu oluşturmak için titiz bir çalışma yürüttüklerini bu kapsamda çalışmaları tamamlayarak resmi olarak il yönetim kurulunu oluşturduklarını söyledi.

Kısacık ayrıca “İl yönetim kurulumuzda, gerek asil gerekse, yedek üyelerimiz alanında uzman, sevilen ve sayılan arkadaşlarımızdan oluşuyor. Hepsinin bilgi ve birikimi iktidara yürüme yolunda bizlere yol gösterecektir. Görev alan arkadaşlarımı kutlar, yeni görevlerinin hayırlı olmasını dilerim” dedi.

DEVA Partisi Adana İli teşkilatlanma çalışmaları kapsamında, İl Başkanı Sadullah Kısacık başkanlığında Yönetim Kurulu asil ve yedek üyeler şu isimlerden oluştu.

YÖNETİM KURULU ASİL LİSTE

Sadullah KISACIK (İl Başkanı), Atsız Kürşat YILDIRIM, Ayşe Burcu BİLİR, Bilal APUHAN, Burak ELİTAŞ, Casım KORKMAZ, Cemal Burak KARAMUSTAFALIOĞLU, Dilek Melahat YALÇIN, Duran Arman GÜRIŞIK, Elif Şeyma TEPELİ, Ferit ŞEN, Fethi PARLAK, Gözde KARAGÖL, Güler TUZCU, Hamza MİLLİ, Hasan ERDEVE, Hasan GÜLŞEN, İlker GEZERŞEN, Lütfiye NAR, Mehmet Ali ÖNAL, Mehmet DEMİR, Mesut ÇETİN, Mevlüt Tansel ÜN, Muhammet Baha KARAKAŞ, Mustafa Oğuz YİĞİT, Oğuzhan BEKAROĞLU, Oya DERİN, Ömer Faruk TALAŞ, Özlem ÖNCEL, Selçuk Sami ÖZSOYLU, Selin ÇOŞAR, Semra SAKAR, Sibel DEMİRCİ, Şenel SERVİ, Şevket GÖÇER, Şihmuz SÖNMEZ, Tamer GİZİR, Taner ÖZÜNAL, Tenay Akın AKYOL, Tuğba TUNA, Tuğrul YASTI

YÖNETİM KURULU YEDEK LİSTE

Ali AÇIK, Ali Can ERDOĞAN, Aydın ATANUR, Berkan AYDOĞAN, Burak OĞUR, Emrah AKBAŞLI, Erden Oğulcan YILDIR, Fatma Yağmur ŞAHBAZ, Fazilet YARIZ, Göksel YILDIZAK, Halit BERKCAN, İpek Hanım DENİZ, Kenan Kemal ALPTEKİN, Mehmet ALTUNOVA, Muzaffer BULUÇ, Onur Çağcıl ALTUNTAŞ, Selçuk YAPICI, Talha Nuri YILMAZ, Yağız KEÇELİOĞLU, Zekeriya KÜNÜÇEN

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER