banner6

MHP Adana zaferini Türkiye'ye taşımayı herdefliyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, "Durmak yok, yeni hedefimiz önümüzdeki seçimlere hazırlanmak" dedi.

MHP Adana zaferini Türkiye'ye taşımayı herdefliyor


  ADANA (İHA) -   MHP Adana İl Yönetim Kurulu haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda, son mahalli seçimler, seçimden sonra yaşanan süreç ve Adana'da ortaya çıkan sonuç değerlendirildi. İzgioğlu, toplantıda yaptığı konuşmada "Partimiz Adana'da, adına zafer diyebileceğimiz çok önemli bir başarı kazandı. 8 ilçe ve Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazandık. 79 kişinin görev yapacağı Büyükşehir meclisinde ise 36 belediye meclis üyemiz partimizi temsil hakkı elde etti" diye konuştu.
  Mustafa İzgioğlu, şöyle devam etti:
  "Bu seçimde en çok sevindirici olan husus, mensuplarımızın zafere inanması ve kenetlenmesi olmuştur. Sandıklara sahip çıkma duygusu ve şuuru ilk kez bu kadar güçlü yaşandı. Elbette eksiklerimiz oldu, kaybettiğimiz yerler de var. Bunların nedenleri üzerinde duracağız. Ancak belirtmek isterim ki önümüzde iki seçim daha var. Biri Ağustos ayında yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi, diğeri de 2015'de yapılacak genel seçimler. Ülke genelinde de MHP oyunu en çok artıran parti oldu. İktidarın tek alternatifinin Milliyetçi Hareket olduğu görülmüştür. Şimdi bir kaç gün dinlenip, yeniden yollara düşeceğiz. Durmak yok, yeni hedefimiz önümüzdeki seçimlere hazırlanmaktır. Gece-gündüz demeden yorulacağız, ter dökeceğiz. Çünkü bu ülke bizim ve bu milletin yegane kurtuluş umudu Milliyetçi Hareket'tir."
 

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2014, 17:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42