banner6

Nuhoğlu'na destek çığ gibi

Nuhoğlu'na destek çığ gibi

Adnan AVUKA

MARDİN(İLKHABER) - Ak Parti'den istifa ederek Saadet Partisi'ndan (SP)Artuklu ilçe belediye Başkan Adayı olan iş adamı Kabala Belde Belediye Başkanı hayırsever Hacı Şakir Nuhoğlu'na her geçen destek daha da artıyor. Son olarak ilin en büyük oya sahip olan Savurkapı Mahalle halkı, toplu olarak Nuhoğlu'nu destekleyeceklerini açıklayarak, SP'nin yeni destekçileri oldu.

Yenişehir'deki seçim burosuna yürüyerek gelen yüzlerce Savurkapılı vatandaş Nuhoığlu'na görülmemiş bir sevgi gösterisinde bulundu. Nuhoğlu'nu omuzlarına alıp taşıyan vatandaşlar, meşaleler altında ve davul zurna eşliğinde “En büyük başkan bizim başkan “ sloganlarını gece geç vakte kadar attı.

Vatandaşların kendisine verdiği destekten dolayı herkese çok teşekkür eden SP Artuklu Belediye Başkan Adayı Şakir Nuhoğlu, şunları dedi:

“Eğer memleketime hizmet edebileceksem beni seçin, hayır inanmıyorsanız seçmeyin. Ben Mardin için 20 yıldan beri hizmet ediyorum. Bilmeyenler varsa gelsinler,yaptıklarımı kendilerine tek tek anlatayım. Benimyaptıklarım yapacaklarımın önünde çok azdır. Yani bana bu mükaddes görev verilirse üreceğim hizmetler için 24 saat bile yetmeyecektir. Ben koltuk sevdalısı değil memlekete hizmet sevdalısıyım.”

Savurkapı halkı ise,”Biz Mardin için çalışanları yanında yer alırız. Yıllardır Mardin ve Mardin insanları için yaptığı çalışmaları ve hayırlı işlerini görüyoruz. Allah onu muvaffak etsin. Herkesi Nuhoğlu'nun yanında yer almaya davet ediyoruz. Tüm oylarımız Nuhoğlu için...”diye konuştular.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2014, 17:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER