banner6

Özcan: Anamur’u Alanya yapacağız

CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan, bir dizi ziyaretler gerçekleştirmek için Anamur’a geldi.

Özcan: Anamur’u  Alanya yapacağız

 

 

Mehmet ŞAHİNCİLEROĞLU

MERSİN(İLKHABER) -

Pullu’da coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanan Özcan, konvoy eşliğinde şehir merkezini turlayarak parti binasına geçti. Parti binasında ilk konuşmayı CHP Anamur İlçe Başkanı Ayhan Güven yaptı. Güven konuşmasında birlik beraberlik mesajları vererek önümüzdeki seçimin çok önemli olduğunu vurguladı. Güven’den sonra konuşan CHP Anamur Belediye Başkan Adayı M.Suphi Alp, yapılan anketlerde açık ara önde olduklarını söyledi. Alp, “Şunu görüyorum. Burada her partiden vatandaşımız burada. Sosyal belediyeciliği, yerel belediyeciliğin nasıl olması gerektiğini 30 Mart sonrası herkes görecek. Biz sizlere hizmet için varız. Biz beyefendiliğe değil, hizmetkarlığa talibiz. Göreve geldiğimiz zaman en az günün 16 saatini sizlere hizmet ederek geçireceğiz. Macit Başkanımla Anamur, bambaşka bir Anamur olacaktır. Büyük Atatürk’ün mezarına gençlerimizi götürmek bizim büyük görevimizdir. Geçmişini bilmeyenin geleceğe saygısı olmaz.” diyerek projelerini anlattı.

Coşkulu bir şekilde karşılanarak mikrofonu eline alan CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan, Anamur’u Alanya yapacaklarını iddia etti. Özcan, “30 Mart sonrası ilk işimiz Anamur’a bir kültür merkezi kazandıracağız. Stol tipi uçakların inebileceği bir havaalanı için ödenek hazır. Anamur ve Erdemli’de temiz su içme sıkıntısı var. Bunu hemen gidereceğiz. Sahil peyzaj projesini de hemen hayata geçireceğiz. Anamur’da halk ekmek fabrikasını kurarak dar gelirli vatandaşlarımıza ucuz ve kaliteli ekmek üreteceğiz. Anamur’un Alanya’dan neyi eksik. Alanya almış başını gidiyor. Anamur’u turizm projelerimiz ile hak ettiği yere ulaştıracağız. Mersin’deki su fiyatlarından Anamur’un suyu ucuz olacak. Köylerimizin de suyu Anamur’dan ucuz olacak. Görev verdiğiniz zaman Anamur’a bomba gibi projeler ile geleceğiz.” diye konuştu.

Parti binasındaki konuşmasının ardından Anamur Hal Esnafını ziyaret eden CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan’ın Anamur gezisine CHP Mersin Milletvekili İsa Gök, CHP Mersin Milletvekili Ali Rıza Öztürk de katıldı.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2014, 17:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER